מתלבטים לגבי הרמת עפעפיים? המאמר שיעזור לכם להחליט

מתלבטים לגבי הרמת עפעפיים? המאמר שיעזור לכם להחליט

אנשים רבים שמגיעים לגיל העמידה מתחילים לחוש כי העפעפיים שלהם נעשים שמוטים והמראה של העין הופך להיות מקומט וזקן. המראה של העפעפיים השמוטים אינו מחמיא להם והם היו רוצים להחזיר לעצמם את המראה הקודם. אז נכון שיש את הקרמים השונים המבטיחים את מתיחת העור על ידי הזנה טובה שלו, יש את העיסויים המיוחדים אשר מסוגלים לשפר את זרימת הדם באזור הפנים והודות לכך ישתפר המראה. אך האמת היא שכל השיטות הללו לא תמיד מועילות וברוב רובם של המקרים אי אפשר להבחין בשינוי מהותי או משמעותי מבחינת המראה של הפנים. הרבה מאוד פעמים הפציינט אינו מרוצה והוא מחפש פתרון טוב יותר.

ניתוח להרמת עפעפיים – זה הפתרון

חשוב לדעת כי הדרך הטובה ביותר לצורך הרמת העפעפיים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, זה באמצעות ניתוח עפעפיים. ברור כי על מנת שהניתוח אכן יוביל לתוצאות הרצויות והעפעפיים אכן יתרוממו ויחזרו אל המקום הרצוי, חובה לפנות אל איש מקצוע מהשורה הראשונה אשר בקי היטב בכל הנושא של הניתוחים הקוסמטיים באזור הרגיש והעדין כל כך של אזור העיניים והעפעפיים.

רק אם נעזרים באנשי מקצוע שהם אכן בקיאים ומנוסים בתחום אפשר יהיה להיות רגועים כי התוצאות תהיינה טובות.

עולים על שולחן הניתוחים

רבים מתבלטים האם אכן ראוי לעלות על שולחן הניתוחים רק בגלל שיקולים של מראה הפנים והעפעפיים השמוטים. אחרי הכול פעילות כירורגית היא לא משחק ילדים ומדובר בהליך מסוכן שמלווה בתופעות לוואי שונות כמו גם בסיכונים בלתי מבוטלים. אך חשוב לדעת כי אם פונים אל איש מקצוע ונעזרים במי שבאמת מסוגל להוביל לתוצאות מוצלחות, הרי שאפשר בהחלט לקוות כי אכן התוצאות תהיינה טובות.

אז נכון שמדובר בהחלטה קשה וכבדת משקל. אך בכל זאת עם הטכניקות המתקדמות של היום, יחד עם פנייה אל אשי מקצוע מומחה, אפשר בהחלט להיות רגועים כי הפרוצדורה תתבצע בהצלחה והעפעפיים אכן יחזרו למראה הרצוי.

אז בררו היטב וקבלו את ההחלטה הכי נכונה והכי מתאימה עבורכם.

בררו גם על ניתוח מתיחת פנים!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »