כל מה שרציתם לדעת על תזונה קטוגנית

1931651-min

אם אתם רוצים להוריד משקל, ניסיתם כמה פעמים, אבל תמיד אתם נתקלים בתחושת הרעב המציקה ובסוף נשברים, אתם לא לבד, רבים סובלים מכך ונמצאים במקום שלכם. החדשות הטובות הן שאפשר לגמרי להוריד במשקל מבלי להרגיש רעב, כמו שתראו בהמשך.

יתכן שכבר בדקתם כמה וכמה סוגי דיאטה, אולם עדיין לא מצאתם את הנוסחה שתעזור לכם להישאר על המסלול של דיאטה ללא פחמימות לאורך זמן ובאמת לראות תוצאות משמעותית, ובשביל זה כדאי לכם מאוד להכיר את דרך התזונה הקטוגנית שאם תקפידו עליה ותרגישו טוב אתה, אתם בהחלט יכולים לשנות את אורח החיים שלכם מהקצה לקצה.

אז מהי תזונה קטוגנית? איך היא יכולה לעזור לכם לרדת במשקל? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

תזונה קטוגנית:

תזונה קטוגנית היא בעצם צורה של צריכה מסוימת של מזון ברמה היום יומית. אם אתם לא מקפידים על תפריט מסוים, אתם כנראה אוכלים כל פעם משהו אחר, בטח ובטח אם אורח החיים שלכם בעבודה מחייב אתכם לדאוג לאוכל לעצמכם.

כך, נוצר מצב שהתפריט שלכם לא מסודר ומוביל להשמנת יתר ברוב המקרים, ואפילו במקרים הפחות גרועים, הוא בכלל לא תומך באורח חיים בריא.

תזונה קטגונית היא בעצם תזונה שמבוססת בעיקר על חלבון ושומנים. כאשר אנחנו אומרים שומנים אנחנו מתכוונים בעיקר לשומנים בריאים ולא חלילה לשומנים שמכילים כולסטרול וחומרים שמזיקים לגוף.

התזונה הקטוגנית בעצם מוציאה מתוכה את הפחמימות. עיקר מה שמכביד על מערכת העיכול וגורם להשמנה זה עומס פחמימות. כמובן שגם אכילה מוגזמת של שומן תגרום להשמנה שכן היא תגרום לכם להכניס יותר ממה שאתם צורכים, אולם בדרך כלל הפחמימות הן האחראיות על כך.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו: https://ketolifestyle.co.il/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »