חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים

אחד החששות העיקריים שמתעוררים לקראת התחלת שימוש במוצרי ספיגה עם דגש על חיתולים למבוגרים הוא ריחות לא נעימים. השימוש בחיתולים למבוגרים מלווה במקרים רבים בקושי רגשי שדורש מענה ותמיכה מצד המשפחה או גורמים מקצועיים. אם גם אצלכם במשפחה ישנם חששות וקשיים כדאי שתדעו שקיימים היום מוצרי ספיגה מעולים למבוגרים. המוצרים החדשים מאפשרים שימוש נוח, דיסקרטי ונטול ריחות. כל עוד מקפידים להשתמש נכון בחיתולים – לא יהיו ריחות לא נעימים. 

איך בוחרים נכון חיתולים למבוגרים? 

על מנת להבטיח שהחיתול ימלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר עלינו לבחור נכון באתר טבע החיים את המידה ואת דרגת הספיגה. מידות של חיתולים נקבעות בהתאם להיקף המותניים ומשקל הגוף. על גבי אריזת החיתולים תמצאו סרגל מידות שיאפשר לכם למצוא בקלות את המידה הנכונה. חיתול אחד מיועד לשימוש של 4-8 שעות. בעבור שעות הלילה כדאי לרכוש חיתולים בעלי דרגת ספיגה מקסימלית. בתום בשימוש יש להסיר את החיתול, להשליך אותו לפח ולהשתמש בחיתול חדש. 

מה עושים נגד גירויים בעור?

אותה תפרחת חיתולים שמופיעה אצל תינוקות עלולה להופיע גם אצל מבוגרים. הסיבה לתפרחת היא מגע בין השתן לבין העור. חיתולים שמונעים מגע ישיר בין הפרשות הגוף לבין העור מצליחים לצמצם באופן משמעותי את הבעיה. חשוב להבין שתפרחת חיתולים שחולפת ללא טיפול אצל תינוקות עלולה לגרום לצרות צרורות אצל מבוגרים. 

אצל מבוגרים שממעיטים בתנועה זרימת הדם איטית יותר, כך שתהליכי הריפוי הטבעיים הופכים איטיים וממושכים. תפרחת חיתולים בגיל מבוגר עלולה להתפתח לזיהום חמור ופטרת, חשוב לטפל בה בהקדם ולמנוע אותה באמצעות חיתולים איכותיים שמוחלפים בתדירות גבוהה. דגמים חדשים של חיתולים למבוגרים מאפשרים תנועת אוויר אל תוך החיתול כך שהשימוש בהם הרבה יותר נוח ובריא. אל תתפשרו על פחות מחיתול שנותן לכם מענה מלא (כולל מניעת ריחות). 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »