אסכרית – הדרך לטפך בסוכרת

1706435 (1)-min

סוכרת היא מחלה מוכרת ונפוצה בעיקר בקרב גברים ונשים שחיים בעולם המערבי. סוכרת מסוג 1 תלויה במצבו של האינסולין בגוף או מתרחשת עקב הפרעה בפעילותו. סוכרת נעורים הידועה כסוג 2 קורית ללא תלות באינסולין כמו במקרים של סוכרת הריון. בכל מקרה, הפרעה בייצור אינסולין היא זאת שגורמת לסוכרת סוג 1. לכן רבים שסובלים מהמחלה מהסוג הראשון יסבלו ממנה למשך כל חייהם. ובכול זאת במצב כזה אפשר לטפל באמצעות הפחתת רמת סוכר בדם. ייעוץ של רופא, טיפול תרופתי נכון, שינוי אורח החיים וכולי –  יספקו מזור לחולים.

מה יכול להפחית את כמויות הסוכר בדם?

בשלב הראשון חשוב להתייעץ עם מומחים כמו תזונאית, רופא משפחה ונטורופת כדי להסדיר את התפריט היומי. פעילות גופנית, טיפולים אלטרנטיביים כמו גם טיפול בסטרס יכולים להקל מאד על סוכרתיים.

בין היתר תוספי תזונה טבעיים מסוגים שונים יכולים גם כן להפחית את כמות הסוכר בדם, כמו למשל פטנט ישראלי שמאפשר לסוכרתיים הורדת סוכר בדם באופן טבעי.

קפסולות שמורכבות מצמחים טבעיים ומרכיבים טבעיים כמו שן ארי, סרפד, לענה, פקעות וורדים ותות עץ: מספקות לרבים מחולי הסוכרת הקלה והורדה משמעותית בכמות הסוכר בגוף, תוך איזון לחץ הדם.

כיום רבים נעזרים בקפסולות ויטמינים שנחשבים פטנט ישראלי שנועד לספק איכות חיים ומאפשר לחולי סוכרת להוריד את כמות ומינון הכדורים אותם הם צורכים ביום יום.

איזה תוספי תזונה מתאימים לחולי סוכרת?

שמם של תוספי התזונה הוא אסכרקס. תוסף תזונה זה מחקה את מנגנון הפעולה של התרופות שמקבלים חולי סוכרת אבל באופן טבעי וללא תופעות לוואי שמשבשות את החיים. כך יכולים חולי סוכרת לקבל את הטיפול הדרוש ללא החסרונות שבנטילת כדורים שאינם טבעיים ומכילים חומרים כימיים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »