אסתטיקה רפואית – 5 טיפולים פופולאריים

אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית היא תחום שהתפתח באופן משמעותי בעשור האחרון והוא כולל בעיקר טיפולים אשר מטרתם להצעיר את עור הפנים שלנו ולגרום לו להראות זוהר, בריא ומרענן בכל גיל. ישנם מספר סוגי טיפולים אשר הפכו לנפוצים מאוד בקרב נשים שרוצות לשמור על זוהר הפנים שלהן ומבקשות לשמור עליו צעיר לאורך זמן. 

מהם הטיפולים הפופולריים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית?

במידה ואתן מחפשות אחד הדרך הטובה ביותר לדאוג לעור הפנים שלכן הנה חמישה טיפולים שיהיו לכן לעזר:

  • מזותרפיה- טיפול זה מתחלק לשני חלקים עיקריים. בחלק הראשוני של הטיפול נעשות הזרקות קטנות ועדינות של ויטמינים ומינרלים אל תוך עור הפנים שלנו על מנת לעצב ולמצק אותו. בשלב השני של הטיפול נעשית הזרקה של היאלורונית ייחודית אשר מטרתה להשתלט על הקמטוטים הקלים והעדינים ביותר.
  • קרמים טיפוליים- כיום ישנם מגוון רחב של קרמים איכותיים המכילים גם מקדם הגנה גבוה מאוד אשר טיפול יום ומי בהם יזין ויטפח את עור הפנים שלכן ויוביל לשינוי משמעותי במראה שלו.
  • בוטוקס- כמובן שהטיפול המוכר ביותר לעור הפנים הוא טיפול בעזרת בוטוקס. הבוטוקס יסייע לכן להחליק את הקמטים במצח, בין הגבות ובעוד מקומות חשובים. זהו טיפול פשוט שאינו דורש כלל התאוששות.
  • קמטי הבעה- לכולנו יש קמטי הבעה המשתרשים בנו עם השנים. נשים רבות בוחרות להחליק קמטים אלו בעזרת הזרקה של חומרי מילוי שונים. הטיפול יחזיר לפנים שלכן את המראה הצעיר והמתוח שלהן בעזרת פעולה קלה ופשוטה.
  • מתיחת פנים ללא ניתוח- נשים רבות המגיעות לגיל מסוים אינן אוהבות את מראה הקמטים הנוספים לפניהן והן מחפשות אחר דרך פשוטה להחזיר את הזמן אחורה. כיום ניתן לבצע נתיחת פנים ללא ניתוח וזאת על ידי סדרה של הזרקות הנעשות אחת לחודש. לרוב מדובר על 3-4 הזרקות בלבד.

מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית תוכלי לקבל במכון יופי אורכידאה

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »