מה הדרך היעילה ביותר להשתמש בויטמינים

מהי דיאפרגמה? איך משתמשים בה?

אנשים רבים מעוניינים להוסיף לשגרת הבריאות היומית שלהם ויטמנים ותוספי תזונה שיסייעו להם בשיפור המצב הפיזי והנפשי שלהם. ישנם מגוון סוגי ויטמינים שנמכרים בחנויות טבע ובפארמים השונים, ללא מרשם וללא צורך להתייעץ עם רופא לפני. אבל אם אתם מעוניינים לשלב נטילת ויטמינים בדרך היעילה ביותר, כך שהתוספים יעזרו ויקדמו אתכם ואת גופכם, יש צורך לעשות זאת בדרך הנכונה ביותר. 

לעיתים קרובות אנחנו מעוניינים לראות שינויים מהירים ולא חושבים על ההשלכות, כמו לדוגמא ברכישת ויטמינים. הרי ויטמינים זה דבר טוב לגוף, אז למה לא לקחת? ובכן, כמו עם כל דבר שאנחנו מכניסים לגוף שלנו, לכל חומר ישנן השלכות מרחיקות על הגוף שלנו. אם נכניס לגוף שלנו חומרים מזינים ונכונים, בצורה ומינון המתאימים לנו, נוכל להרגיש שינוי במצב הפיזי וגם הנפשי שלנו, להתחיל בריפוי עצמי ובמניעת מחלות. אבל אם ניטול ויטמינים במינונים לא נכונים, או לא נתאים את הויטמין הנכון למצב הבריאותי שלנו, אנחנו יכולים בסופו של דבר לפגוע בעצמנו במקום לעזור לגוף שלנו, וזה כבר יכול להיות לא בריא.

כדי לוודא שהויטמינים שאתם לוקחים מתאימים לגופם ולמצב הרפואי, גופני ונפשי שלכם, עליכם להתייעץ לפני תחילת הנטילה ראשית עם גורם רפואי ולאחר מכן עם יועץ נטורופתי, שיתאים עבורכם את שילוב הויטמינים הנכון והמדויק ביותר לכם ולמצבכם הרפואי ואף יוכל להמליץ על סוגי טיפולים נוספים שישלימו את הטיפול בויטמינים ויסייע לאיזון הכללי שלנו.

כאשר נגיע ליעוץ נטורופתי עבור איזון הגוף והנפש שלנו, נעבור תחילה תשאול מקיף על אורח החיים שלנו, כולל ההיסטוריה הרפואית המלאה, מחלות רקע, מצב נפשי נתון, רמות הלחץ והחרדה בהם אנחנו נמצאים, סוג התזונה שלנו, פעילות גופנית ועוד. לאחר סיום התשאול, יוכלו היועצים להעניק לנו המלצה על סוג הטיפול המתאים לנו ביותר, כולל סוג ומינון הויטמינים שרצוי לנו ליטול, שימוש בצמחי מרפא, דיקור, תרגול נשימות ועוד, הכל בהתאם למצב האישי של כל אחד ואחת.

אז לפני שאתם רצים ל- חנות טבע, רוכשים מגוון של ויטמינים ותוספי מזון שונים ומתחילים לשלבם בשגרת היום יום שלכם, צרו קשר עם יועץ נטורופתי וקבלו ייעוץ נטורפתי לפני שאתם קונים את מוצרי הטבע.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »