3 דברים שחשוב לדעת על עירוי ויטמינים

עירוי ויטמינים

הגוף שלנו הוא מכונה – מורכבת ודינמית מאוד, אבל בכל זאת מכונה. וכמו רוב הכלים והמכונות, הגוף שלנו דורש טיפול ותשומת לב מתמידים כדי להמשיך להופיע, להרגיש ולהיראות במיטבו. עירוי ויטמין C למשל, יכול לשפר לכם את ההרגשה.

3 דברים שחשוב לדעת על עירוי ויטמינים

ויטמינים, מינרלים, מיקרונוטריינטים, חומצות אמינו, הידרציה, נוגדי חמצון ואלקטרוליטים הם רק חלק מהרכיבים התזונתיים הרבים שהגוף שלנו דורש מדי יום כדי להיראות, להרגיש ולתפקד בצורה מיטבית. 

למרבה המזל, יש דרכים פשוטות יותר להבטיח שהגוף שלנו יקבל את מה שהוא צריך מאשר מעקב אובססיבי אחר צריכת המיקרו-נוטריינטים שלנו. 

  1. תזונה ויטמינים

תזונת ויטמינים על ידי עירוי לוורידים, היא אחד מהאמצעים הישירים והיעילים ביותר להספקת חומרים מזינים חיוניים לגופינו הבאים בבת אחת ולא צורך באינספור בקבוקי ויטמינים. אז אם אתם לא אוהבים לקחת את הברזל שלכם בדרך נורמלית, הנה עוד דרך מקורים לעשות זאת.

  1. חליטות IV

טיפול ויטמין IV וחליטות IV מאפשרים מתן חומרים מזינים קריטיים שונים לגוף דרך הווריד. כאשר ויטמינים וחומרי תזונה חיוניים אחרים מועברים ישירות לזרם הדם שלכם, הם עוקפים את מערכת העיכול, שם חומרים מזינים רבים הולכים לאיבוד ואינם נספגים כראוי.

עם עירוי IV וזריקות ויטמינים, חומרים מזינים ומינרלים יכולים לחדש באופן מיידי את גופכם ולהחיות את הגוף והאיברים שלכם מבפנים ומבחוץ.

  1. למה לצפות מפגישת טיפול עירוי וויטמינים?

כל טיפול עירוי IV והזרקות ויטמינים, ניתנים על ידי רופא מוסמך, קראו בנושא באתר ניו הופ. האורך המדויק של פגישת טיפול עירוי וויטמינים משתנה בהתאם לסוג העירוי שנבחר על ידי כל מטופל, כמו גם נגזר מכמה זריקות ניתנות למטופל וכמובן במשתנים אחרים שנקבעים לכל מטופל ומטופל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »