קורס הכנה ללידה אונליין בתקופת הקורונה

על קוניזציה וסרטן

אנחנו אולי אחרי הגל הראשון והמפחיד והשמועות על הגל השני משתנות כל יום. זה לא אומר שהחיים חזרו למסלולם לגמרי. מקומות רבים עדיין פועלים במתכונת מקוונת בכדי להמשיך לסייע ללקוחותיהם וכדי לא לסכן אותם במפגש. בין היתר, כך גם קורה אם אתם מחפשים קורס הכנה ללידה אונליין.

בתקופת הקורונה קורסים מכל התחומים עברו למתכונת מקוונת, כך אתם יכולים גם לעבור קורס הכנה ללידה:

מאחר ותקופת הקורונה יצרה קבוצות סיכון רבות, גם נשים בהריון כלולות בקבוצת סיכון ועל כן רצוי שקורס ההכנה ללידה שייבחרו יעשה בצורה מקוונת ולא במפגש מרובה משתתפים.

קורס הכנה ללידה כולל ברוב המקרים מפגשים עם מטפלת או מטפל מוסמכים שעוברים יחד עם הזוגות את החודשים הבאים עד ללידה ובעצם עוזרים לאותם זוגות להבין היכן הם כרגע ולאן הם הולכים. בנוסף, המטפלים מלמדים תרגילי התעמלות לתקופת ההריון ותרגילים משותפים.

קורס הכנה ללידה אונליין לא שונה כמעט בכלל מקורס המתבצע בסטודיו. הוא אמנם מוקלט אך מכיל בו את כל המידע הקיים בשיעור פרונטלי. יתרה מכך, כיוון שמדובר באישה הריונית, אולי יהיה לה קל יותר להישאר בבית, להתאמן וללמוד מהבית.

השיעורים משודרים בקצב שלכם והתקשורת שלכם עם המטפלת נשארים זהים, רק בטלפון, במידת הצורך. כמו כן, אם לא הבנתם משהו בשיעור תוכלו לראותו שוב ושוב עד שיפול האסימון ותוכלו להמשיך אל השיעור הבא. לא לפני שסיימתם את שיעורי הבית שלכם, כן?

לסיכומו של דבר,

קורס הכנה ללידה אונליין בתקופת הקורונה עדיף על קורס הכנה ללידה הנעשה בסטודיו, זאת בכדי להגן על אם העובר והעובר המתפתח. כך אתם גם יכולים ללמוד מבלי להסתכן וגם לקבל ליווי ממטפלת מוסמכת לקראת הלידה שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »