מסיכות סונוביה נגד קורונה – מדוע חשוב לקנות מסכות באיכות גבוהה

מסיכות סונוביה

בשנת 2020, לצערנו, נחשפנו כולנו למגיפת הקורונה אשר שינתה את שגרת חיינו ואילצה אותנו להתמודד עם מצבים שלא הכרנו בעבר, מצבים של סגר, ריחוק חברתי, בידודים ועוד שורה ארוכה של צעדים אשר השפיעו על כל אחד מאיתנו, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה באופן חברתי ולאומי.

אחד הדברים שלמדנו להכיר מקרוב החל מסביבות מרץ 2020, אלה מסכות פנים אשר נדרשנו לשים בשביל שנוכל להגן על עצמנו מפני הדבקה. מדובר על מסכות אשר כיסו את אזור הפה והאף, ובכך מנעו מאיתנו אפשרות להידבק בקורונה דרך גורמים אחרים. 

באופן טבעי, כפי שקורה לא פעם, גם במקרה זה כאשר החלה המגיפה החלו חברות שונות בתהליך יצור המוני, בהתאם לצרכים ולדרישות של השוק, בהתאם לטכנולוגיות שעומדות לרשותן. אחת הדוגמאות לכך היא חברת סונוביה  אשר מפתחת מסכות נגד קורונה, אשר השימוש בהן נחשב מאוד פופולארי בזכות היכולות והאיכות שלהן. 

מה מיוחד במסכות סונוביה?

מסכות סונוביה נחשבות מאוד איכותיות בזכות העובדה שהן כוללות טקסטיל ייחודי, חומרים איכותיים אשר יכולים להגן על מי שמשתמש בהן מפני מגיפת הקורונה. מדובר על בד דוחה חיידקים ונגיפים, אשר מיוצר בתהליך מיוחד, ולכן החברה הצליחה לפתח מסכות וביגוד מתאים עבור צוותי רפואה מסוגים שונים. 

חשוב לומר, להבדיל מאנשים מן היישוב, הרי שצוותים רפואיים חייבים להיעזר באמצעים וחומרים איכותיים במיוחד, שכן הם באים במגע עם חולים ועם כמות עצומה של אנשים אשר קיים חשש שנדבקו במחלה. לכן, חשוב מאוד להקפיד ולספק להם אמצעים וכלים איכותיים על מנת להגן עליהם מפני הידבקות. מדובר על מסכות ברמה הגבוהה ביותר שיש היום בשוק.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »