זני קנאביס רפואי – איך לדעת מה לבחור?

זני קנאביס רפואי

כל מי שבוחן את התחום של קנאביס רפואי, יוכל למצוא לא מעט סוגים וזנים, לא מעט חומר על כל אחד מהסוגים ומידע מפורט, בין אם זה על אופי הגידול, סוג הצמח, השפעות ועוד. לכן, כל מי שרוצה לקנות קנאביס מסוג מסוים, לא יתקשה למצוא דוגמאות שונים. השאלה היא, כיצד קונים את החומר הרלוונטי, כיצד מחליטים איזה זן יכול לעזור לפתרון הבעיה. 

ניתן למצוא, כאמור, זני קנאביס רפואי שונים. חלקם מציעים חומר יותר חזק, אחרים פחות, חלקם גדלים בתנאים מסוימים, אחרים בתנאים שונים לגמרי. צריך לומר, הבחירה בזן כזה או אחר, היא לא בהכרח נובעת מהשאלה עם איזו מחלה מתמודדים, אלא יותר איזו השפעה יש לחומר על הגוף וכוצאה מכך גם על היכולת להתמודד עם כאבים מסוימים. 

צריך להדגיש, ההחלטה להשתמש בזני קנאביס רפואיים, נובעת מהרצון להתמודד עם תחושת כאב בצורה אופטימאלית. זו הסיבה שמותר לרכוש קנאביס רפואי. לכן, לא כל אחד יכול לצרוך קנאביס באופן חוקי. 

כיצד בוחרים את הזן הנכון

חשוב, כאמור, לקרוא על הזנים השונים, ללמוד עליהם ולדעת איזה סוג יכול להתאים יותר ואיזה סוג יכול להתאים פחות. חשוב ללמוד על ההבדלים בין הסוגים השונים ועל ההשפעות שלהם על הגוף וכן על הנפש. מעבר לכך, חשוב לאפיין בצורה נכונה את תחושת הכאב, בשביל לדעת מה באמת יכול להתאים מבחינות שונות. 

לאחר מכן, אחרי שמאבחנים ומאפיינים, אפשר לדעת אילו זנים יכולים להתאים. רצוי לצרוך חומר שיקל על תחושת הכאב אך לא ישנה את היכולת להתמודד או לבצע פעולות סדירות ביום יום, עד כמה שניתן, רק כך יהיה אפשר להמשיך בשגרת החיים. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »