כורסת מסאז’

טיפול בעיסוי יכול להיות מרגיע, והוא יכול להפחית כאב. עם זאת, עיסויים אישיים יכולים להיות יקרים וקשים לתזמון. בשל כך, חלק מהאנשים בוחרים לרכוש מכשירי עיסוי ובריאות כדי לעזור להם ליהנות מחלק מהיתרונות של טיפול עיסוי בבית.

מהם היתרונות של עיסוי?

עיסוי ידוע ביתרונותיו הרבים, מלבד שהוא כיפי ומהנה עבור אנשים מסוימים, יש לו מגוון יתרונות בריאותיים ונפשיים, להלן חלק מהיתרונות:

  • מתן הקלה מסוגים מסוימים של כאב כרוני
  • שינה טובה יותר
  • התאוששות שרירים
  • הגברת זרימת הדם
  • רגיעה
  • הפחתת מתח וחרדה.
  • קידום התאוששות השרירים
  • הגברת זרימת הדם

עם זאת, עיסויים אישיים עשויים להיות יקרים או קשים לתזמון. לכן, אדם עשוי לשקול רכישת מכשיר בבית, כגון כורסת מסאז’ לגב.

מהי כורסת מסאז’ לגב?

כורסת מסאז לגב היא כורסה הבנויה במנגנונים המחקים את הטכניקה של מטפל בעיסוי חי.

אחד הסגנונות הנפוצים ביותר נראה כמו כורסה ומעסה חלקים ממוקדים בגוף, כמו הגב התחתון. כסאות בסגנון זה נוטים להיות פחות יקרים בהשוואה לכיסאות עיסוי גב אחרים.

סוג אחר, כיסא עיסוי גב אפס כבידה, משעין את המשתמש לאחור. זה מיישר את הגוף כדי לפזר את משקלו של האדם באופן שווה. זה מקל על הלחץ על חלקי גוף ספציפיים ועלול לגרום לאנשים להרגיש "חסרי משקל". כסאות עם עיצוב זה בדרך כלל מספקים יותר עיסוי גוף שלם.

כיצד לבחור כורסת מסאז’?

כורסת מסאג’ לגב עשויה להיות יקרה מאוד. לכן אנחנו שמחים לחלוק אתכם מספר טיפים שיעזרו לכם בעת הבחירה:

סגנון ומהירות העיסוי: כסאות עיסוי מסוימים מציעים סוגים רבים ושונים של עיסוי, כגון גלגול, לישה או שיאצו. לחלקם יש גם מהירויות ורמות אינטנסיביות שונות.אזורים ממוקדים: אנשים מסוימים עשויים להעדיף עיסוי גוף שלם, בעוד שאחרים עשויים לרצות לכוון לחלקים ספציפיים בגוף, כגון הגב התחתון, הצוואר או הרגליים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »