האם ניתן לתרגל צי קונג לבד?

לתרגל צי קונג לבד

כל מי שביקר בסין יגיד לכם כי זו ארץ מאוד מיוחדת עם תרבות לא פחות עשירה מאשר התרבות היהודית. למעשה רבים רואים בסינים וביהודים תרבויות דומות וזאת עקב העובדה כי מדובר על תרבויות עתיקות מאוד ועמים אשר גאים במורשת שלהם. על רקע זה יש לציין כי סין הביאה לעולם הרבה מאוד חידושים והרבה מאוד דברים אשר לא היו ידועים לפני כן. ללא ספק אחת התרומות הגדולות ביותר של סין לעולם זה ההמצאה של הצ'י קונג. מה זה צ'י קונג? מדובר על שיטת תרגול לגוף ולנפש בעלת ערך גדול והיא מומלצת מאוד. עליכם לדעת כי כיום אפשר לתרגל צ'י קונג באופן עצמאי וכל מה שאתם צריכים בשביל לעשות זאת זה חיבור לאינטרנט ואתר טוב אשר ילמד אתכם את התורה, כפי שניתן ללמוד מהשיעורים של אמיר פרלמן. כך תשלטו מהר מאוד ברזי התורה ותהיו הרבה יותר חזקים ובריאים וזהו משהו שכדאי לכם לחשוב עליו.

האם בשביל ללמד צ'י קונג אני חייב להיות סיני?

אז נכון הצ'י קונג הומצאה בסין אך זה ממש לא אומר כי אתה צריך להיות סיני בכדי ללמוד אותה או בכדי ללמד אותה. כפי שיש מורים ותלמידים ליוגה מכל העולם ולא רק מהודו כך צ'י קונג אפשר ללמד וללמוד גם אם לא ביקרתם מעולם בסין. מה שחשוב הוא שיהיה לכם מורה טוב שילמד אתכם את התורה וזאת ללא קשר לשאלה אם הוא סיני או אתם סינים. ברגע שיהיה לכם מורה טוב אתם תשלטו בתורה בצורה הטובה ביותר ותיהנו ממנה מאוד, קראו כאן. עליכם להבין כי כיום העולם הוא גלובלי ומה שהיה פעם תורה של עם אחד הוא כיום תורה של כל העמים.

מה היתרונות של צ'י קונג?

עליכם להבין כי היתרון הגדול ביותר של צ'י קונג זה העובדה כי הוא משפר את ההרגשה הפנימית שלנו. מדובר על דרך נהדרת להירגע מכל הלחץ שסובב אותנו ולצבור כוחות אשר אחרת היה לנו מאוד קשה לקבל ועל כן זה דבר כל כך מומלץ וכדאי לכל אדם ואדם לתרגל את השיטה עם אמיר פרלמן מוביל בתחום, וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »