מעלון מדרגות – איך זה עובד

1806320-min

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שבוחרים לרכוש לעצמם מעלון מדרגות. מדובר על מכשיר פונקציונלי ויעיל במיוחד, אשר יכול לסייע לרדת או לעלות במדרגות. מכשיר מסוג זה מתאים במיוחד לגיל השלישי, לילדים ולכל אדם שמתקשה לעלות או לרדת במדרגות בצורה עצמאית. מדובר למעשה על כיסא שמחובר למסילה ייעודית, אשר ניתנת להפעלה באמצעות לחיצה על שלט. כל אחד יכול לתפעל את המתקן בפשטות ובקלות, דבר שיכול לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים של אנשים מבוגרים, חולים או בעלי מוגבלויות. חשוב לזכור כי חופש התנועה מהווה את אחד הפרמטרים החשובים ביותר לאושר, ולכן התקנה של מעלון יכולה לשדרג בצורה מהותית את איכות החיים של לא מעט אנשים.

כיצד עובד מעלון מדרגות?

כאמור, מדובר על כיסא ייעודי המותקן על מסילה מיוחדת, אשר מופעלת באמצעות שני מצברים. כך שגם במקרים של הפסקת חשמל, המעלון ימשיך לתפקד. באמצעות לחיצה על שלט, ניתן להניע את הכיסא מהקומה העליונה לקומה התחתונה או להיפך. מתקן זה מתאים לנכים, חולים, קשישים ולכל אדם שמתקשה לנוע בצורה עצמאית. באמצעות התקנת המעלון, כל אחד יוכל להשתמש בקומה העליונה של הבית ללא שום חשש מעליה או ירידה במדרגות. היום כבר אין צורך לעבור דירה או להסתפק בקומה התחתונה של הבית, היות והמעלון יכול להתאים לכל אדם, בכל משקל ובכל גובה. ניתן להתאים את הגובה של הכיסא וכמובן לבצע התאמה של המעלון למשקל הגוף ולסוג המדרגות הרלוונטי. ישנם למשל דגמים המותאמים למדרגות ישרות, בעוד דגמים אחרים מותאמים לגרמי מדרגות בעלי פניות או סיבובים.

לסיכום, מעלון מדרגות נחשב למוצר פונקציונלי וחיוני במיוחד עבור נכים או אנשים עם מוגבלויות. מדובר על מוצר בטוח לשימוש, העומד בתקנים המחמירים ביותר.

למידע נוסף – מעלונים באתר pisgalift.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »