באילו מצבים עו"ד לתביעות סיעוד יוכל לסייע? 4 דוגמאות

1989229-min

לא מעט אנשים בוחרים לבטח את עצמם בביטוח סיעודי בחברות ביטוח פרטיות, כאשר המטרה שלהם היא לדאוג לעצמם ולבני המשפחה שלהם מבחינה כלכלית במידה והם יגיעו למצב סיעודי. אם אדם מגיע למצב סיעודי הוא יכול לבקש את שמגיע לו מטעם הביטוח. אולם, לא פעם חברות הביטוח דוחות את התביעה  של האדם בשל סיבות שונות. על כן, כדאי מאוד לפנות לעורך דין העוסק בתביעות סיעוד אשר יסייע לכם להשיג את מה שמגיע לכם מחברת הביטוח בצורה קלה, מהירה ונוחה.

במה יכול לסייע עורך דין תביעות ביטוח סיעודי?

  1. עורך דין ביטוח סיעודי יכול לסייע לכל אדם שזכאי לקבל תמיכה סיעודית מביטוח לאומי בשל מצבו לקבל את מה שמגיע לו. לא פעם, הביטוח הלאומי מערים קשיים מול אדם שמגיע למצב סיעודי ודוחה את בקשותיו לקבלת הקצבה המגיעה לו מתוקף מצבו. במקרה שכזה, עורך דין תביעות סיעוד יסייע לאדם לקבל את מה שמגיע לו מביטוח לאומי באופן מהיר, קל ונוח.
  2. לא פעם, אדם אשר סובל ממחלות המגדירות אותו כתשוש נפש כגון: אלצהיימר או דמנציה, לא מוגדר על ידי חברות הביטוח כאדם סיעודי ולכן, איננו זכאי לקבל  את הקצבה המגיעה לו. עורך דין תביעות סיעוד יכול לסייע לכל אדם במצב זה לקבל מחברות הביטוח את קצבת הסיעוד המגיעה לו מתוקף העובדה שהוא ביטח את עצמו בביטוח סיעודי.
  3. אם חברת ביטוח פרטית דוחה תביעה של אדם המוגדר כסיעודי על פי חוק בשל סיבות שונות, עורך דין ביטוח סיעודי יכול לערער על ההחלטה ולסייע לאדם לקבל את הכסף שמגיע לו.
  4. עורך דין תביעות ביטוח סיעודי מתנהל הן מול חברת הביטוח הפרטית והן מול הביטוח הלאומי ועוסק בכל הבירוקרטיה הקשורה לתהליך תביעות הביטוח בכדי לסייע לכל אדם המצוי במצב סיעודי לקבל את שמגיע לו מבלי שהוא יידרש לעסוק בכל הבירוקרטיה בעצמו.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »