איך ניתן לטפל בבעיות כאב כרוניות ואקוטיות

כאב כרוני יכול להיות קשה לטיפול. כאב כרוני הוא מצב שנמשך יותר משלושה חודשים זהו מצב ארוך טווח המשפיע על הגוף והנפש. כאב חריף הוא מצב קצר טווח המשפיע על הגוף ונמשך בדרך כלל פחות משישה שבועות.

מצבי הכאב הכרוני הנפוצים ביותר הם דלקת פרקים, בעיות גב, פיברומיאלגיה CRPS ועוד. המצבים האקוטיים הנפוצים ביותר הם כאבי ראש ובעיות שיניים.

ניתן לטפל בכאב כרוני באמצעות תרופות, פיזיותרפיה וטיפולים נוספים.

טיפולים נגד כאבים כרוניים

טיפולי כאב כרוני משמשים כדי להקל על הסימפטומים של כאב כרוני. ישנם סוגים רבים ושונים של טיפולים זמינים לכאב כרוני כגון פיזיותרפיה, דיקור יבש, עיסוי ומדיטציה.

ישנן גם תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בכאב כרוני כמו תרופות נוגדות דיכאון או אופיואידים.

אבל אחת הדרכים היעילות ביותר לטיפול בכאבים כרוניים ואקוטיים הוא העיסוי הרפואי.

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הוא סוג של עיסוי טיפולי המשתמש בלחץ, רטט ותנועה כדי להקל על כאבים, להגביר את זרימת הדם ולשפר את טווחי התנועה. ניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות כגון לשיקום לאחר ניתוח או פציעה או להרפיה לפני השינה.

ניתן להשתמש בעיסוי רפואי לטיפול בפציעות וכאבים כרוניים. זה יכול לשמש גם כדי לעזור בשיקום לאחר פציעה או ניתוח.

חשוב לאנשי מקצוע רפואיים להבין כיצד לבצע עיסוי רפואי מכיוון שהוכח שהוא משפר את תוצאות המטופל בדרכים רבות ושונות.

אם גם אתם סובלים מבעיות כאב כרוניות ובעיות אקוטיות תדעו שהטיפול בעזרת עיסוי רפואי הוא טיפול שמוכח כיעיל למגוון בעיות וכאבים כרוניים.

אחת העצות הכי חשובות שנוכל לתת לכם היא תמיד לפנות לאנשי מקצוע בכל אחת מדרכי הטיפול שתבחרו ואל תנסו לפנות לטיפול מבלי עצה והכוונה של אנשי מקצוע.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »