איך מקבלים החזרים על שירותי סיעוד

אם יש לכם מישהו סיעודי בבית, בין אם זה אב או אם קשישים ובין אם זה ילד צעיר בבית שלכם שמוגדר כסיעודי, אתם זכאים לקבל החזרים על שירותי סיעוד שלקחתם בין אם זה בתחילת הדרך עוד לפני שהדברים עודכנו בביטוח לאומי.

חשוב לציין שבכל מה שנוגע להחזרים ובכלל, לקצבת סיעוד, העניינים כאן במדינה יגעים וצריך הרבה מרפקים כדי לקבל את מה שאתם רוצים.

בגלל זה יש הרבה גופים שמתמחים בדיוק בזה. להביא לכם את ההגדרה המתאימה בביטוח לאומי כדי שתקבלו את ההחזרים הדרושים כמו גם לקבל קצבה חודשית מתאימה. 

כדי לעשות את זה לבד יש צורך לנשוף הרבה אוויר ולהתאזר בסבלנות כדי שיטפלו בבקשה שלכם. אז איך מקבלים החזרים על שירותי סיעוד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מחפשים בית אבות בפתח תקווה? צרו קשר >>>

שירותי סיעוד:

על פי רוב, שירותי סיעוד במדינה ניתנים על ידי עובד זר שמשולם על ידי המדינה. בדרך כלל, כל אדם שהוא סיעודי זכאי לקצבה מהמדינה גם שתעזור לו להתקיים מפני שברוב המקרים הוא מנוע מללכת למקום עבודה. 

אמנם יש עבודות שהוא כן יכול לעשות, אבל לא תמיד משלח הכפיים של אותו אדם סיעודי אכן יכול להיעשות במצבו שלו.

בכל אופן, המדינה נותנת קצבה כל שהיא, ההוצאות שלא משולמות אלו בדרך כלל ההוצאות לפני שהגדירו את אותו אדם בחוק כאדם סיעודי וטיפלתם בו עם אנשי מקצוע או ששכרתם שירותי סיעוד.

שירותי סיעוד למי שלא מכיר, אלו שירותים יקרים מאוד ולכן ההחזרים לפעמים יכולים לעמוד על עשרות אלפי שקלים מה שהופך גם את התהליך ללא פשוט עבור רבים.

ההמלצה היא ללכת לאנשי מקצוע שיעשו את זה עבורכם. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »