איך מקבלים החזרים על שירותי סיעוד

אם יש לכם מישהו סיעודי בבית, בין אם זה אב או אם קשישים ובין אם זה ילד צעיר בבית שלכם שמוגדר כסיעודי, אתם זכאים לקבל החזרים על שירותי סיעוד שלקחתם בין אם זה בתחילת הדרך עוד לפני שהדברים עודכנו בביטוח לאומי.

חשוב לציין שבכל מה שנוגע להחזרים ובכלל, לקצבת סיעוד, העניינים כאן במדינה יגעים וצריך הרבה מרפקים כדי לקבל את מה שאתם רוצים.

בגלל זה יש הרבה גופים שמתמחים בדיוק בזה. להביא לכם את ההגדרה המתאימה בביטוח לאומי כדי שתקבלו את ההחזרים הדרושים כמו גם לקבל קצבה חודשית מתאימה. 

כדי לעשות את זה לבד יש צורך לנשוף הרבה אוויר ולהתאזר בסבלנות כדי שיטפלו בבקשה שלכם. אז איך מקבלים החזרים על שירותי סיעוד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מחפשים בית אבות בפתח תקווה? צרו קשר >>>

שירותי סיעוד:

על פי רוב, שירותי סיעוד במדינה ניתנים על ידי עובד זר שמשולם על ידי המדינה. בדרך כלל, כל אדם שהוא סיעודי זכאי לקצבה מהמדינה גם שתעזור לו להתקיים מפני שברוב המקרים הוא מנוע מללכת למקום עבודה. 

אמנם יש עבודות שהוא כן יכול לעשות, אבל לא תמיד משלח הכפיים של אותו אדם סיעודי אכן יכול להיעשות במצבו שלו.

בכל אופן, המדינה נותנת קצבה כל שהיא, ההוצאות שלא משולמות אלו בדרך כלל ההוצאות לפני שהגדירו את אותו אדם בחוק כאדם סיעודי וטיפלתם בו עם אנשי מקצוע או ששכרתם שירותי סיעוד.

שירותי סיעוד למי שלא מכיר, אלו שירותים יקרים מאוד ולכן ההחזרים לפעמים יכולים לעמוד על עשרות אלפי שקלים מה שהופך גם את התהליך ללא פשוט עבור רבים.

ההמלצה היא ללכת לאנשי מקצוע שיעשו את זה עבורכם. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »