איך מבצעים חיטוי קורונה?

1244117-min

כדי לבצע חיטוי אפקטיבי מפני הקורונה, צריך ראשית ללמוד קצת אודות הנגיף. כדי שלא יקרה מצב שבו אתם מחטים את מה שלא זקוק לחיטוי ומה שזקוק לחיטוי לא שמתם לב אליו.

על פי הנתונים שהצטברו עד כמה, נגיף הקורונה עובר בעיקר על ידי מגע ישיר בין אדם לאדם ורסיסי נשימה. מה זה אומר? זה אומר שגם אם דיברתם עם מישהו במרחק אבל חלילה, רסיסי הנשימה שלו או הפליטה היו באוויר ונשמתם אותם, הנגיף יכול להיות שם.

אז איך מבצעים חיטוי קורונה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך מבצעים חיטוי קורונה?

תפקידו של החיטוי הוא להפוך מקומות מלוכלכים יחסית, למקומות שאפשר להחשיב אותם כמקומות בטוחים יחסית לנגיף.

למשל, אם יש לכם מעקה במדרגות ששכנים רבים שמים עליו את היד, המשטח הזה נחשב כמועד להידבקות. מפני שאם חלילה חולה קורונה עלה במדרגות, כמובן בלי לדעת שהוא חולה בנגיף, הנגיעה שלו במעקה יכולה להעביר את הנגיף הלאה.

לכן, כדי שדבר כזה לא יקרה יש צורך לבצע חיטוי שימנע מחיידקים להצטבר על משטחים כאלו. דוגמה נוספת שיכולה להיות זה רכב הסעות ציבורי, אוטובוס ציבורי. למרות שיש הגבלה על מספר הנוסעים וכולם מחויבים לעטות מסכות על האף והפה, עדיין, המושבים עצמם יכולים להוות סיכון להדבקות.

ובשביל שזה לא יקרה צריך לבצע חיטוי עם חברת הדברה. איך עושים חיטוי? ישנם חומרים מיוחדים שכאשר הם נוגעים במשטח הם נהיים כמו מן שכבה מגינה על המשטח והורגים את כל החיידקים הקיימים וכמו כן, הם לא מאפשרים לחיידקים להיות במקומות הללו.

תחשבו על זה כמו על הדברה רגילה. החומר של החיטוי עם האלכוהול החריף הורג את החיידקים ומשאיר את המשטח נקי ובטוח.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »