איך מבצעים חיטוי קורונה?

1244117-min

כדי לבצע חיטוי אפקטיבי מפני הקורונה, צריך ראשית ללמוד קצת אודות הנגיף. כדי שלא יקרה מצב שבו אתם מחטים את מה שלא זקוק לחיטוי ומה שזקוק לחיטוי לא שמתם לב אליו.

על פי הנתונים שהצטברו עד כמה, נגיף הקורונה עובר בעיקר על ידי מגע ישיר בין אדם לאדם ורסיסי נשימה. מה זה אומר? זה אומר שגם אם דיברתם עם מישהו במרחק אבל חלילה, רסיסי הנשימה שלו או הפליטה היו באוויר ונשמתם אותם, הנגיף יכול להיות שם.

אז איך מבצעים חיטוי קורונה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך מבצעים חיטוי קורונה?

תפקידו של החיטוי הוא להפוך מקומות מלוכלכים יחסית, למקומות שאפשר להחשיב אותם כמקומות בטוחים יחסית לנגיף.

למשל, אם יש לכם מעקה במדרגות ששכנים רבים שמים עליו את היד, המשטח הזה נחשב כמועד להידבקות. מפני שאם חלילה חולה קורונה עלה במדרגות, כמובן בלי לדעת שהוא חולה בנגיף, הנגיעה שלו במעקה יכולה להעביר את הנגיף הלאה.

לכן, כדי שדבר כזה לא יקרה יש צורך לבצע חיטוי שימנע מחיידקים להצטבר על משטחים כאלו. דוגמה נוספת שיכולה להיות זה רכב הסעות ציבורי, אוטובוס ציבורי. למרות שיש הגבלה על מספר הנוסעים וכולם מחויבים לעטות מסכות על האף והפה, עדיין, המושבים עצמם יכולים להוות סיכון להדבקות.

ובשביל שזה לא יקרה צריך לבצע חיטוי עם חברת הדברה. איך עושים חיטוי? ישנם חומרים מיוחדים שכאשר הם נוגעים במשטח הם נהיים כמו מן שכבה מגינה על המשטח והורגים את כל החיידקים הקיימים וכמו כן, הם לא מאפשרים לחיידקים להיות במקומות הללו.

תחשבו על זה כמו על הדברה רגילה. החומר של החיטוי עם האלכוהול החריף הורג את החיידקים ומשאיר את המשטח נקי ובטוח.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »