פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא שאנחנו לא יודעים למה לצפות כשאנחנו במטוס.

אנחנו לא יודעים מול מה נתמודד באוויר ומה אנחנו יכולים לצפות מהטיסה. אנחנו לא יודעים מה יקרה כשננחת או נמריא משדה התעופה.

אנחנו לא יודעים כמה זמן ייקח לנו להגיע ליעד או כמה זמן ייקח לנו להגיע לשם.

הצעד הראשון להתגבר על הפחד הזה הוא לפנות לייעוץ מקצועי ברגע שאתה חש פחד מטיסות.

בואו לגלות את הסוד – איך לטוס ללא פחד >>>

איך להתמודד עם פחד מטיסה

הפחד מטיסות הוא מכשול גדול עבור אנשים רבים. לא קל להתרגל לרעיון הטיסה וזה יכול להיות די מפחיד. עם זאת, יש דרכים להתגבר על הפחד הזה.

ראשית, עליך להבין את הפחד. לא תמיד זה מתעורר כרגש חזק. אם לפני הטיסה אתה מרגיש שאופפת אותך תחושה שאתה מתחיל לאבד שליטה על עצמך ועל המצב חשוב להיות מוכן ושיהיו לך את הכלים המתאימים להתמודד עם המצב.

כדי להתגבר על הפחד ולהגיע למצב של טיסה ללא פחד תוכלו להשתמש בלא מעט טכניקות שמבוססות קבלת מידע על היעד שאליו אתה טס, זמני הטיסה ופרטי נסיעה אחרים הקשורים לטיסה, וכך תקבל תחושת שליטה (מאוד מוצדקת) לגבי הטיסה.

אתה חייב לשלוט בנשימה שלך ועליך להימנע מכל סוג של התקפי פאניקה בשדה התעופה למקרה שתגיע באיחור בטעות או מתעכב על ידי מישהו אחר שכבר איחר. תנסה להבין שהתמודדות עם המצב היא שליטה, וכמה שתקבל יותר כלים כדי להרגיש שליטה ככה תוכלו לעבור את הטיסה ולהגיע לכל יעד שתרצה בעולם.

אם אתה מרגיש שאתה לא יכול להתמודד עם המצב לבד אל תתבייש לפנות לעזרה מקצועית!

גם לך מגיע לטוס!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »