האם באמת צריך לקחת אבקת חלבון?

2015141-min

הדעת בנוגע לשימוש באבקות חלבון חלוקות. ישנם ספורטאים שצורכים באופן קבוע את אבקות החלבון וטענים שמדובר במוצר מנצח, בעוד אחרים טוענים שתזונה טבעית עשירה בחלבונים מספיקה. הכול מסכימים שהגוף זקוק לכמות גדולה של חלבונים לטובת בניית מסת שריר לאחר אימון. אנו נסביר כאן האם אבקת החלבון אכן נחוצה וכיצד היא יכולה לסייע לכם בבנייה מהירה של מסת שריר.

יתרון גדול למתאמנים

אם אחת ממטרות האימון שלכם היא פיתוח גוף והגדלת מסת שריר – אתם זקוקים לתזונה עשירה בחלבונים. כמות החלבון הדרושה כה גבוהה עד כי יהיה זה כמעט בלתי אפשרי לספק אותה בעזרת תזונה בלבד. אבקת חלבון מספקת לגוף במהרה כמות גדולה של חלבונים ללא תוספת מיותרת של נתרן, סוכר, שומנים, כולסטרול ופחמימות. עם אבקות חלבון אתם יודעים מה בדיוק אתם מכניסים לגוף עם דגש על כמויות. אבקות חלבון כוללות כמות מדודה של פחמימות כך שאתם נהנים מתזונה בריאה ומאוזנת מבלי לבלות שעות ארוכות בבישול ואכילה.

שילוב נכון בין כמה סוגי חלבון

אבקות החלבון החדשות משלבות נכון בין כמה סוגים של חלבון למטרת ספיגה מקסימלית. עם אבקת חלבון תצליחו לצרוך בדיוק את כמות החלבונים שאתם צריכים מבלי להפריז באכילה. ספורטאים שצורכים אבקות חלבון לא צריכים לאכול כמויות לא הגיוניות של ביצים, בשר ומוצרי חלב. הם מקבלים במשקה חלבון אחד כמות מספקת של חלבונים למיצוי תפוקת האימון. 

יתרון מוכח לשיפור ביצועים

חומצות אמינו BCAA ידועות כחיוניות לשיפור יכולות פיזיולוגיות עם דגש על חיזוק השרירים. צריכה קבועה של אבקת חלבון שכוללת חומצות אמינו BCAA מומלצת במיוחד בעבור ספורטאים שעוסקים בהרמת משקולות ואימוני כוח. משקה חלבונים מקצר את תקופת ההתאוששות לאחר האימון, מעלה את מסת השריר ומחזק את הגוף כולו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »