ירידה באורגזמה הגברית – למה זה נגרם ואיך מתמודדים עם זה?

אחד הרגעים המהנים, המספקים ובוודאי המרגשים שיש ביחסים בין גבר לאישה, הוא הרגע בו הם מקיימים יחסי מין ומגיעים לסיפוק פיזי. המטרה ששניהם יגיעו ביחד למצב הזה, למרות שהרבה פעמים זה לא קורה, אלא כל צד מגיע בנפרד למצב הזה. 

לצערם של גברים רבים וכן לצערן של לא מעט נשים, ישנם גברים החווים ירידה באורגזמה הגברית. קרי, הם לא מצליחים להגיע למצב של סיפוק, וצריכים למשוך את הזמן עד שזה באמת קורה אם בכלל. מצב זה מוכר מאוד בקרב לא מעט גברים עם מאפיינים מסוימים וכאלה המתמודדים עם מצבים פיזיולוגיים שונים. 

צריך לומר, טיפול בירידה באורגזמה הגברית הוא דבר אפשרי. בין אם זה באמצעות כדורים ותכשירים חיצוניים ובין אם זה באמצעים אחרים. בשביל לטפל בבעיה, יש לדעת כיצד לאבחן אותה ואז לגשת לטפל. כמובן שבשביל לעשות את זה, רצוי מאוד להיות מסוגלים לדבר על זה, לא להתבייש להודות בכך ולהתמודד עם המצב. 

למה זה נגרם?

ירידה באורגזמה הגברית יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות והיא מתרחשת מסיבות שונות. למשל, היא יכולה להתרחש מסיבות נפשיות, היא יכולה להתרחש כתוצאה מלחצים נפשיים, פיזיים ואחרים. כמו כן היא יכולה להתרחש מסיבות פיזיולוגיות, מסיבות של זיקנה ועוד. 

צריך לומר, קל מאוד להרגיש את זה. שכן כל גבר אשר מקיים יחסי מין באופן קבוע יכול לחוש בדבר ולהרגיש עד כמה זה יכול לפגוע בו לאורך זמן. על כן, ברגע שזה קורה, יהיה נכון לפנות להליך טיפולי, בין אם זה באמצעות מטפל מיני ובין אם זה באמצעות גורמים אחרים שיכולים לספק את העזרה הנדרשת לצורך העניין.

>המידע מוגש באדיבות יניר טל פסיכותרפיסט

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »