הרמת חזה עם שתל – מה זה אומר

הרמת חזה

אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר כיום, הוא ניתוח הגדלת חזה. מדובר על ניתוח שלא מעט נשים מבקשות לעבור אותו, בין אם מדובר בבחורות צעירות ובין אם מדובר בבחורות מבוגרות יותר, אשר חשות אי נוח עם הגודל של החזה שלהן ועל כן, הן מבקשות להגדיל אותו. 

אך יש לא מעט נשים שמעוניינות לעבור סוג אחר של ניתוח חזה, ניתוח הרמת חזה. המשמעות של ניתוח זה, הוא לקחת את החזה ולהרים אותו, כך שהוא יחזור ויעמוד, כפי שהיה לפני עשרים או שלושים שנה, כפי שהאישה נהנתה ממנו, בטרם הגוף שלה השתנה, בטרם היא ילדה או בטרם היא עלתה במשקל. 

העניין הוא, שאפשר לשלב בין השניים. ניתן לעבור ניתוח הרמת חזה עם שתל, בצורה כזו האישה נהנית גם מאפשרות להגדיל את החזה שלה וגם להרים אותו. יש מקרים מסוימים כפי שנוכל לראות מיד, שזה הכרחי לעבור ניתוח הרמה עם שתל ולא ניתן לבצע רק את ההרמה. 

מדוע עושים ניתוח כזה

צריך להבין, ניתוח הרמת חזה, באופן עקרוני הוא ניתוח די פשוט. מה שנדרש מהרופא או מנתח פלסטי ד"ר רון עזריה למשל, זה להסיר חלקי עור עודפים אשר גורמים לחזה ליפול. העניין הוא שהרבה פעמים אי אפשר להסתפק בזה ועל כן, צריך לעבור ניתוח הרמת חזה עם שתל. כלומר, צריך להשתיל בתוך החזה שתל סילקון שיאפשר את ההרמה. 

יחד עם השתל, יהיה ניתן לבצע את כל מה שנדרש בשביל להרים את החזה, ובצורה כזו האישה תהנה מחזה במראה חדש, יותר גדול, יותר יפה ומרשים, חזה שגם יעמוד בצורה יפה וגם יהיה גדול ונוכח יותר. זה ניתוח מעט יותר מורכב אך עדיין התוצאות שלו מאוד איכותיות. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נקודת הג'י של האישה
כללי
גל

הכל על נקודת הג'י של האישה

נשים רבות רוצות לדעת כיצד לחוות אורגזמות טובות יותר בעוד שגברים וגם נשים שיש להן בנות זוג: מעוניינים לברר כיצד אפשר לענג את בנות זוגן

קרא עוד »

CBT לילדים – ככה זה עובד

CBT נחשבת כיום לאחת משיטות הטיפול העולות הנפוצות ביותר. זוהי שיטה אשר תפסה במשך השנים את מקומה של הפסיכולוגיה הדינמית וזאת בעיקר משום שהיא קצרת

קרא עוד »

אני גל, ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

בבלוג שלי תמצאו מגוון מאמרים בכל התחומים:

צרכנות, אסתטיקה ויופי, רפואה, סיעודי, רפואה אלטרנטיבית, טכנולוגיה וכו'

© 2019 All Rights Reserved