כאבי גב? הכתבה הזאת בשבילכם

כאבי גב

לרבים מאתנו יש בגב כאבים ומיחושים, החוזרים ונשנים בעוצמות שונות. זה עלול להיגרם מישיבה מרובה, מהרגלי עמידה ושינה מסוימים, מתזונה לקויה, ומפרטי לבוש מסוימים (כמו עקבים גבוהים ומכנסיים לוחצים), ועוד.

מהדרכים היעילות להקלת כאבי הגב והרפיית שריריו התפוסים, היא בקבלת עיסוי מקצועי באמצעות מכשיר עיסוי טוב. בנוסף זה תורם לבריאותכם: העיסוי ממריץ את מחזור הדם, ומשחרר אותנו מהמתחים ומהלחצים היומיומיים. 

צורך בטיפול יומיומי

כמה זמן עובר מרגע סיום העיסוי, ועד הרגע שיחזרו בחזרה הכאבים והלחצים? על פי רוב, זה חוזר מהר – תוך יום יומיים. זאת בדיוק הסיבה לצורך בעיסוי יומיומי. מצד שני: האם יש לנו זמינות מלאה לגשת למעסה באופן קבוע וכדבר שבשגרה? לרובנו – התשובה היא לא. ההוצאות הם גבוהות וחלון הזמן שנדרש גדול: זמן להתארגן ליציאה, זמן הנסיעה ההמתנה והטיפול. לעיתים איננו צריכים יותר מעיסוי קליל של עשר דקות, אך כמובן שאם נלך למעסה אנו נשלם על תור שלם, מה שמעלה שיקול לוותר על האופציה הזאת. 

הגולם טוב יותר מיוצרו

פתרון פשוט וגאוני לבעיות הללו – מכשיר עיסוי ביתי. המכשיר מעניק עיסוי במקצועניות המיטבית, ובדומה לתחומים נוספים – גם כאן הגולם טוב מיוצרו, כלומר האיכות והפינוק שהמכשיר נותן, רמה אחת לפחות מרמת המעסה האנושי הטוב ביותר שהכרתם. בנוסף, המכשיר הוא אינטימי ואישי, וגם אינו תלוי באף דבר: לא בכימיה משותפת, הוא אינו מושפע רגשית מהלקוחות שהיו לפניכם, אצבעותיו אינם מתעייפות, הוא לא מחכה לחזור הביתה, אין אצלו שעות פתיחה וסגירה, ואפשר להרגיש בנוח לבקש ממנו שוב ושוב לשנות קצב ואזורים, סוגי עיסוי ודרגות חום. 

קראו גם https://relax-market.co.il/he/products/massage-cape/germaine-gm-2303

הרבה יותר מסתם חוויה 

אתם קובעים את זמן טיפול ואת אורכו: חזרתם מעבודה / סיימתם מקלחת / סתם בא לכם להתפנק? זה יקרה ובאופן מידי. הכינו את המכשיר, לחצו על מתג ההפעלה, עצמו את עיניכם, והתענגו מעיסוי חוויתי עמוק וממכר. כך תוכלו ליהנות מפינוק בריא ובתדירות יומיומית, וגם לשלם הרבה פחות, מאחר שבשורה התחתונה, מכשיר העיסוי כלכלית, תמיד יצא זול יותר ממעסה אנושי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »