פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g הוא פלאג אנאלי– מוצר שנועד להחדרה אנאלית ומאפשר בטחון בזמן סשן מיני. 

כיום יש נשים וגברים אשר רוצים להתנסות במין אנאלי, ורבים בוחרים אביזרי מין אנליים טובים ואיכותיים. מי שחשב שפלאג אנאלי מתאים לנשים בלבד – חשוב שידע שמוצר כזה יכול להתאים מאד לגברים, בעיקר משום שנקודת הג'י של הגבר נמצאת בפי הטבעת. 

אבל מה צריך לדעת על מוצר כזה ומדוע פלאג אנאלי מתאים גם לגברים?

בואו נתחיל בכך שמרבית הגברים אוהבים חדירה אנאלית וגירוי של פי הטבעת ושל הרקטום, לכן פלאג אנאלי בגדלים ודגמים שונים הוא מוצר פופולארי בקרב גברים. את המוצר אפשר להחדיר בצורה הדרגתית וזהירה כאשר מתנסים בו בפעם הראשונה, והוא מתאים גם לסאשן מיני זוגי וגם לעינוג עצמי. 

פלאג אנאלי הוא מוצר שמתאים גם לזוגות שרוצים להתנסות בחוויות מיניות כיפיות ונועזות. מי שיתנסה במוצר יגלה שיש נקודות חשובות ומענגות שנמצאות בפי הטבעת, לכן כדאי לבחור מוצרי סקס אנאליים המתאימים גם לגברים. 

כיצד קונים פלאג אנאלי?

כדי לבחור אביזר מין לגברים, אפשר להכנס אל אתרים של חנויות סקס באינטרנט בהן תמצאו מוצרים כמו פלגים מסוגים שונים, בעוביים שונים, כאלה שעשויים סיליקון או כאלה שרוטטים. כעת נותר לכם נותר רק לבחור את המוצר שמתאים לכם מכל. 

אז בפעם הבאה שאתם רוצים להתנסות במין אנאלי: בחרו מוצר מין בטוח להחדרה, שיהיה איכותי ונעים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »