תיקון ניתוח אף

1546460-min

תיקון ניתוח אף, הוא הליך כירורגי פופולרי ביותר, שמבוצע בדרך כלל בכדי לסלק פגמים קוסמטיים, לתקן את האף לאחר טראומה מסוימת או, כדי לתקן בעיות נשימה מסוימות. על ניתוחי אף ותיקוני אף, נביא במאמר זה.

תיקון ניתוח אף

תיקון ניתוח אף הוא הליך פשוט מאוד והוא קיים בעיקר כדי לשפר את ההרמוניה בפנים ואת הפרופורציות של האף. לכל אדם יש את המאפיינים שלו ואת דרך החשיבה שלו באשר לנראות הפנים שלו. האף, הוא המשמעותי שבהם.

ניתוח לתיקון האף הוא פופולרי לא רק בעולם אלא גם בישראל, אנשים ונשים רבים עוברים הליך זה ומקבלים את המראה שאתם תמיד רצו בתוך יום עד יומיים.

זמן התאוששות לאחר הניתוח

קיים זמן התאוששות של כמה שבועות בודדים לאחר ההליך, זאת כדי לאפשר לנימים ולגידים המרכיבים את מבנה האף, לחזור ולהתיישר בהתאם לסרטוט הרופא או המנתח שלכם.

התאוששות זאת אין משמעותה בלקיחת תרופות או משחות אלא, ובעיקר, למנוחה של הגוף כדי לאפשר לטיפולו הטבעי באזור הניתוח.

סוגים עיקריים של הליכי ניתוח אף

ניתוח אף, הוא הליך המגדיר את הפנים שלנו טוב יותר וכמו שאנחנו רוצים להיראות בעיני הסובבים אותנו.

תיקון ניתוח אף, נעשה על ידי פיסול המבנה הפנימי של האף, מהסחוס והעצמות, כדי להפוך אותו לפרופורציונלי יותר ומתאים לפנים. אך הפונקציונליות של ניתוח אף אינה נעצרת שם, ויש לה יתרונות קליניים.

מחירים

נוכל לומר כבר כאן שאין מחיר אחיד לניתוח אף, שכן הוא אינדיבידואלי לכל אדם. טיפול באף מסוים יכול לדרוש סוג ניתוח X וניתוח לאף אחד, יכול לדרוש סוג טיפול Y, כך שאי אפשר לסרטט מנעד מחירים אחיד.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על כל סוגי ניתוחי האף באתר חתך הזהב.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »