דיקור סיני המלצות

הרפואה האלטרנטיבית מגוונת ומטפלת בבעיות רבות בגוף האדם בשיטות שונות. אחת הידועות והמבוקשות היא דיקור סיני הנעשה באמצעות מחטים דקות המוחדרות חיצונית לגוף. החדירה נעשית לשכבת העור הראשונה ואינה מגיעה לכלי הדם. כך לא נוצר דימום. הטיפול נעשה בשורה של מקרים על ידי מומחה לנושא אשר למד את התחום והתמחה בו. דיקור סיני המלצות ניתן לקבל מאנשים אשר חוו טיפול שסייע להם רבות, מתוך גלישה לאתרים העוסקים בנושא ועוד. אתר מסודר של מומחה לתחום מעיד כי הוא משקיע רבות בנושא וכדאי לבדוק אפשרות לקבל ממנו שירות.

בעיות מגוונות

דיקור סיני נועד להקל על כאבים במערכת השלד והשרירים ובין היתר, גב תחתון, צוואר וכתף, מפרקי מרפק, שורש כף היד ומקומות רגישים אחרים. בנוסף מסייע להורדת מתח נפשי והגברת האיזון הנפשי בגוף, מיועד לנשים בהיריון הסובלות מתופעות שונות, או לנשים עם בעיות פוריות. בנוסף, למערכות שונות בגוף כמו מערכת השתן, העיכול ועוד. המחטים המוחדרות מעוררות הפרשות חומרים אנטי דלקתיים, מגבירות את מחזור הדם ומעוררות את רקמות ותאי הגוף לטיפול עצמי. בכך נמנע שימוש מיותר ברפואות כימיות.

תהליך הטיפול

המטופל מגיע אל הקליניקה עם מסמכים רפואיים שונים. הוא עובר תשאול מקיף לגבי הבעיות שהוא סובל מהן (נדרש טיפול בנדודי שינה למשל). בהתאם לממצאים מחליט המטפל על אופי הטיפול. בגוף קיימים מרידיאנים שהם, למעשה, ערוצי אנרגיה. נעיצת המחטים עליהם, בקרבתם או בנקודות שונות אחרות מסייעות לטפל באיבר או בחולי הקשור לנקודה כזאת. הטיפול נעשה במספר מפגשים על פי הצורך. לאחריו יכול כל אחד לפרוש לענייניו ללא תוצאות לוואי כלשהן. מומלץ לבחור מטפל בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים, התמחויות והשתלמויות, וכן ממתן טיפולים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »