האם השבחת זרע אפקטיבית?

השבחת זרע אפקטיבית

במהלך תהליך בדיקה של זרע חלש , יש לבדוק כמה פרמטרים: כיצד הליך ההשבחה נעשה והאם השבחת הזרע הינה אפקטיבית, כל מקרה לגופו. בנוסף, אין מדובר כאן רק על גברים להם ספירת זרע הנחשבת לירודה ונמוכה, ההשבחה רלוונטית גם במקרים בהם לאישה בעיות פוריות, ולכן היא נדרשת לקבל טיפולים הורמונליים.

הליך השבחת הזרע נקבע על פי שלושה גורמים. אז איך בדיוק עושים את הליך ההשבחה ומה אחוזי ההצלחה?
הנה כמה עובדות שיעזרו לכם להבין איך זה עובד.

כיצד משביחים זרע?

זרע חלש והשבחה במעבדת גבריאל מתבצע באמצעות אנשי מקצוע מנוסים בתחום זה,  המטרה היא למצוא את תאי זרע הנחשבים לאיכותיים. במהלך השבחת הזרע יש לבודד את הזרעים, ישנם כאלה שנחשבים לאיכותיים ומשובחים וכאלה שלא.

הליך ההשבחה

במהלך תהליך להשבחת זרע, תאי הזרע כלל אינם רלוונטיים, ניתן לבצע השבחת זרע באמצעות העלמת הזירעונים הפגומים, לבודד אותם מהאיכותיים, אלה הם זירעונים בעלי תנועתיות גבוהה מהשאר. בידוד בין זירעונים פגומים או כאלה שהם איכותיים, תורם רבות להשבחת זרע אפקטיבית.

האם ההשבחה היא אפקטיבית?

והיה והזרע נחשב לירוד, פגום או כאשר מדובר בזרע מת, בדרך זו אפשר להכין אותו להזרעה המכונה הזרעה לתוך הרחם של בת הזוג. הבדיקות הללו נעשות במעבדות גבריאל השבחת זרע , בכדי לבודד את הנתונים, וכך אפשר לקבוע האם בעיית הפוריות קשורה לגבר או לפוריות האישה. למרות שהבדיקות הללו לא תמיד נעימות ואולי אף מביכות, בסופו של דבר המטרה היא להביא ילד לעולם, ובהחלט ניתן להגשים את החלום.

אחוזי ההצלחה נעים בין חמישה עשר אחוז לבין 25 אחוזים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »