5 סיבות לקחת קורס אגרוף תאילנדי

אחד מתחומי הספורט אשר הופך פופולרי מאוד בשנים האחרונות, מצליח גם בישראל לסחוף אחריו לא מעט אנשים. האגרוף התאילנדי זוהי שיטת לחימה המעודדת אותנו להשתמש בכל חלקי הגוף שלנו בצורה נכונה ולשפר לא מעט יכולות. מלבד למידה של טכניקות שונות ושיפיר הקואורדינציה, אימוני אגרוף תאילנדי מעניקים למתאמנים תחושת ביטחון עצמי, הגנה ועוצמה. השילוב בין השניים יוצר בקרב המתאמנים שקט נפשי ואף ביכולתי גם לפתור בעיות שונות במצב הרוח. 

הרשמו לקורס אגרוף תאילנדי >>>

קבלו 5 סיבות לקחת קורס אגרוף תאילנדי: 

  1. שמירה על כושר גופני ואורח חיים פעיל – אימוני האגרוף התאילנדי בצורה סדירה ובאופן חזרתי, מסייעים לנו לשמור על שגרת חיים פעילה, גוף בריא ופריקת אנרגיה חשובה מאוד.
  2. שיפור הביטחון העצמי ותחושת ההגנה – אם נסתכל למציאות בעיניים, מגיל צעיר אנחנו נתקלים בלא מעט מצבים בהם יוצא לנו להרגיש שאין לנו את הכלים המתאימים להתמודד איתם. עצם הביטחון בגוף שלנו, מסייע לנו לחוש עוצמה ולדעת שנוכל להתמודד עם לא מעט מצבים שונים.
  3. שיפור הגמישות, ביצועים, סיבולת, טכניקות ועוד – חלק בלתי נפרד מבריאות הגוף שלנו וכן מהחיוניות שלו, זהו שיפור היכולות, שמירה על גמישות, שיפור הסיבולת וכן חיזוק השרירים והעצמות. קורס אגרוף תאילנדי יעבוד איתנו על הכל תוך העברה של ערך מוסף משמעותי ביותר.
  4. יכולת עמידה בלחץ ושיפור הביטחון סביב זה – ישנם לא מעט אנשים המתאמנים באופן קבוע ומחזקים את הגוף מאוד, אך יכולת עמידתם במצבי לחץ לוקה בחסר. אגרוף תאילנדי יעבוד איתנו בדיוק על זה.
  5. מעגל חברתי חדש – קבוצות המתאמנים נוטים להתחבר מאוד וליצור קשר חברי עמוק וחזק. הגדלת המעגל החברתי חשוב לנו כבני אדם בחברה.

לפרטים נוספים ולהרשמה: https://www.team-pavel.com/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »