מתחילים להתעניין במוצרי BDSM? איך תדעו במה לבחור?

אם בא לכם משחק מקדים מדליק – אם אתם רוצים להתרגש מחיי המין שלכם, אם לפרטנרים יש פנטזיה שטרם הגשמתם – הגיע הזמן לעלות הילוך ולהכניס למיטה כמה אביזרים קינקיים לוהטים. 

אביזרי מין סאדו מאזו או אביזרים הידועים בשם אביזרי BDSM : הפכו פופלאריים במיוחד ולא סתם…אלה אביזרים שנחשבים מבוקשים ביותר עבור מי שמפלפל את חיי המין עם משחקי שליטה, כמו משחקים של עבד ומלכה או משחקי קשירה, הפלקות קלות והשפלות. 

אבל איזה אביזרי סאדו מאזו אפשר לבחור? הנה כמה המלצות:

מחסומי פה וגאגים

 מחסומי פה מאפשרים שליטה מלאה בבן או בת הזוג והם יתניעו את המשחקים עם השפלה כיפית כדי להגיע לגמירות חזקות. כיום יש מחסומי פה מסוגים שונים ואפשר למצוא גאגים עם ורסנים מיוחדים שמתאימים עבור גברים ונשים.

מצבטי פטמות

גברים ונשים מוצאים עצמם מגורים יותר באמצעות גירוי או צביטה של פטמות. מי שירצה להנות ממקסימום עונג וגירוי, יוכל להשתמש במצבטי פטמות אותם אפשר להתקין לבד או לבקש מהשליט או מהשליטה להתקין לכם. כך הגירוי הופך עמוק יותר.  

ערכת חשמול

ערכת מחשמלת מתאימה לאוהבי סאדו מאזו מתקדמים. מדובר בדרך לרסן את הפרטנרים, בהסמכה כמובן, עם מוט חשמול שוט ומקל שיניים. את כלל האביזרים האלה אפשר למצוא בערכה אחת. 

פלאג אנאלי

חלק בלתי נפרד מכאב מענג הוא חדירה אנאלית שמתאימה גם לגברים וגם לנשים. בחרו פלאג אנאלי מפואר מסיליקון רפואי איכותי המיועדים למשחקי מין, חדירות מענגות, ואפילו למסכת השפלות בחדר המיטות. 

אז אם אתם מחפשים מוצרים למשחקי שליטה, דעו כי אפשר למצוא מוצרי סאדו מאזו כמו מסכות וגאגים, אזיקים ומוצרי קשירה, ועוד – זה הזמן לבחור את מה שמתאים לעונג שלכם. להשיג בחנות של אהבה ותשוקה >>>

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »