מתחילים להתעניין במוצרי BDSM? איך תדעו במה לבחור?

אם בא לכם משחק מקדים מדליק – אם אתם רוצים להתרגש מחיי המין שלכם, אם לפרטנרים יש פנטזיה שטרם הגשמתם – הגיע הזמן לעלות הילוך ולהכניס למיטה כמה אביזרים קינקיים לוהטים. 

אביזרי מין סאדו מאזו או אביזרים הידועים בשם אביזרי BDSM : הפכו פופלאריים במיוחד ולא סתם…אלה אביזרים שנחשבים מבוקשים ביותר עבור מי שמפלפל את חיי המין עם משחקי שליטה, כמו משחקים של עבד ומלכה או משחקי קשירה, הפלקות קלות והשפלות. 

אבל איזה אביזרי סאדו מאזו אפשר לבחור? הנה כמה המלצות:

מחסומי פה וגאגים

 מחסומי פה מאפשרים שליטה מלאה בבן או בת הזוג והם יתניעו את המשחקים עם השפלה כיפית כדי להגיע לגמירות חזקות. כיום יש מחסומי פה מסוגים שונים ואפשר למצוא גאגים עם ורסנים מיוחדים שמתאימים עבור גברים ונשים.

מצבטי פטמות

גברים ונשים מוצאים עצמם מגורים יותר באמצעות גירוי או צביטה של פטמות. מי שירצה להנות ממקסימום עונג וגירוי, יוכל להשתמש במצבטי פטמות אותם אפשר להתקין לבד או לבקש מהשליט או מהשליטה להתקין לכם. כך הגירוי הופך עמוק יותר.  

ערכת חשמול

ערכת מחשמלת מתאימה לאוהבי סאדו מאזו מתקדמים. מדובר בדרך לרסן את הפרטנרים, בהסמכה כמובן, עם מוט חשמול שוט ומקל שיניים. את כלל האביזרים האלה אפשר למצוא בערכה אחת. 

פלאג אנאלי

חלק בלתי נפרד מכאב מענג הוא חדירה אנאלית שמתאימה גם לגברים וגם לנשים. בחרו פלאג אנאלי מפואר מסיליקון רפואי איכותי המיועדים למשחקי מין, חדירות מענגות, ואפילו למסכת השפלות בחדר המיטות. 

אז אם אתם מחפשים מוצרים למשחקי שליטה, דעו כי אפשר למצוא מוצרי סאדו מאזו כמו מסכות וגאגים, אזיקים ומוצרי קשירה, ועוד – זה הזמן לבחור את מה שמתאים לעונג שלכם. להשיג בחנות של אהבה ותשוקה >>>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »