מתי נצטרך עורך דין לענייני צבא?

עורך דין לענייני צבא

והיה ונפגעתם במהלך השירות הצבאי, נחבלתם או נפצעתם, זה הזמן לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני צבא.

על הוועדות

וועדת הבריאות של משרד הביטחון, איננה ששה להעניק קצבת נכות לחיילים, לעיתים הם מתנהגים אליהם כחשודים שהמציאו לעצמם מחלה שלא הייתה ולא נבראה.

לא פונים לוועדה לבד

והיה ואתם זכאים לפיצויים וקצבה ממשרד הביטחון, לא פשוט להתנהל מולם לבד. יש להגיע עם גורם מקצועי המכיר את הוועדות השונות היטב, הוא זה שיסלול לכם בסופו של דבר את הדרך לקבל פיצויים וקצבה בהתאם לפגיעה או המחלה.

באילו בעיות מדובר?

מדובר במגוון רב של בעיות, פציעות או מחלות מהן סובלים חיילים: אסטמה שהוחמרה במהלך השירות הצבאי, הופעת מחלה פסיכוטית, פריצת דיסק, פוסט טראומה מהצבא ויש עוד.

אמרו לכם שעליכם להגיש תביעה?

בכל מקרה בו תירצו להגיש תביעה, הדרך היחידה והיעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות עו"ד, בעל וותק וניסיון רב בתחום, הוא לא ייתן לוועדה "למרוח" אתכם ויגיש את התביעה, באמצעותה תקבלו את כל מה שמגיע לכם.

חוק הנכים והתקנות

על פי חוק הנכים ניתן להגיש תביעה, הכתובת היא משרד הביטחון, ויש גם להבין מתי יש להגיש תביעה וכיצד מערערים על ההחלטות שלה.

הגשת התביעה

בכל מקרה של פגיעה ובכדי לקבל קצבה ופיצויים, פנו לעו"ד צבאי, הוא מכיר את המלאכה היטב, זהו בדיוק הזמן המתאים לשכור את שירותיו של עו"ד צבאי מוביל שמבטיח תוצאות.

הגשת תביעה למשרד הביטחון במקרה של פציעה או מחלה

במידה ונפגעתם במהלך השירות, בין אם מדובר בפציעה ובין אם במחלה, תוכלו להגיש תביעה נגד משרד הביטחון. את התביעה יש להגיש באמצעות מילוי טופס, המיועד למילוי פרטים אישיים, ובנוסף, פרטים רלוונטיים לשירות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »