הכל על טיפולי שורש

טיפולי שורש

טיפולי שורש הינם בין הטיפולים הנפוצים ביותר כאשר מטרתם היא לשמר שיניים שנפגעו. במקרים רבים יש לבצע טיפול שורש כתוצאה מעששת, בעקבותיה נצברים חיידקים בפה, זאת גם אם אנו דואגים לצחצח את השיניים לפחות פעמיים ביום. לא פשוט למנוע את הטיפולים הללו, וזאת על מנת לא לגרום למצבים בלתי הפיכים הפוגעים בשיניים.

כאן נכתוב הכל על טיפולי שורש>>>

מי מבצע טיפולי שורש?

את הטיפול שורש מבצע רופא מקצועי בעל ניסיון עשיר בתחום, הרופאים גם מסוגלים להתמודד עם טיפולים הנחשבים למורכבים. זאת ועוד, אם תפנו לקליניקה ידועה אשר צברה לעצמה שם ומוניטין, חשוב לדעת כי כלל הרופאים מתעדכנים כל העת בחידושים, בהחלט יש התקדמות בתחום.

כיצד מתבצע הטיפול?

באמצעות המכשור המתאים רופא השיניים חודר לתעלת השורש, זאת בכדי לטפל בבעיות אשר קשורות לעצבי השיניים, והוא מגיע עד הרקמה, זוהי רקמת סב השורש.

הליך הטיפול

בעת הטיפול לא תחושו בכאב, כך שאין ממה לחשוש. עוד לפני טיפול השורש, יזריק לכם הרופא חומר הרדמה באזור, כאשר הזריקה תשפיע יהיה על הרופא לפתוח את אזור השן, זאת בכדי שהוא יוכל להגיע אל עצבי השיניים.

בעת הטיפול, רופא השיניים מזיז את רקמות המוך ומחטא בצורה יסודית את תעלותיהם של השורשים. החיטוי הינו חשוב מאוד, באמצעותו ניתן להתפטר מהחיידקים, לאחר שמוציאים את השורש יש לבצע סתימה.

פנו לרופאים הטובים ביותר!

והיה והרופא לא מבצע את העבודה באופן מקצועי, קיים מצב שיגרום להצטברותם של חיידקים, מה שעלול לגרום לכאבים, דלקות, או אז יתכן שתצטרכו לעבור טיפול כירורגי. אל תזניחו את בריאות השיניים שלכם,
פנו בהקדם למרפאה המובילה סדרי סמייל בה מועסקים רופאי שיניים מקצועיים ומנוסים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »