על קוניזציה וסרטן

על קוניזציה וסרטן

מערכת הרבייה הנשית היא אחת מהמערכות המעניינות והמורכבות ביותר בגוף שלנו והיא משפיעה על המון התנהגויות מחלות שהגוף שלנו יכול לפתח. ואכן, בשנים האחרונות עולה המודעות בקרב נשים בכל טווחי הגילאים לאפשרות להתמודד עם סרטן צוואר הרחם שרק הולך והופך יותר שכיח באוכלוסייה. סרטן צוואר הרחם היא מחלה מאוד מאתגרת, והיא מופיעה בדרך כלל אצל נשים מאוד צעירות מתחת לגיל 50, עם סיכון לחלות בכל שלבי החיים.

סובלת מקוניזציה של צוואר הרחם? תאמי פגישה עם יעקב בורנשטיין >>>

מה חשוב לדעת על קוניזציה וסרטן?

הסימפטומים של סרטן הרחם, בשונה מכל סוג סרטן אחר שאיתו בני אדם יכולים להתמודד הם לא תמיד כלים לזיהוי. לעיתים כמעט ואין תסמינים בשלבים המוקדמים של התפתחות הגידול, מה שאומר שאם לא מבצעים בדיקות באופן שגרתי, יש אפשרות שאתה לא מאוחר מידי על הבעיה ואז המלחמה בסרטן הופכת להיות קשה הרבה יותר. לעיתים, התסמינים מתאפיינים בתסמינים רגילים שכל אישה חווה בשגרת היום יום, כמו דימומים או כאבי שרירים שדומים לכאבי מחזור. מה שאומר שהאתגר כאן, בזיהוי ובטיפול במחלת סרטן הרחם, הוא גדול מאוד והוא קריטי למידת ההצלחה במאבק.

אבחון מוקדם מציל חיים

כמו שאתן בוודאי מצליחות להבין, אי אפשר להתמודד עם סרטן או חשש מסרטן הרחם מבלי לבצע בדיקות מוקדמות ולהיות במעקב באופן קבוע אז מצב הבריאות שלכם. מה שאומר שאם חשוב לך לייצר שגרת חיים בריאה ונשמור על עצמך לאורך שנים, את חייבת לפנות לרוב האנשים שלך ולבצע בדיקות לגילוי מוקדם באופן קבוע. לאורך השנים הגילוי המוקדם הוכח בתור גורם משנה מציאות לנשים רבות והוא מאפשר לך לקבל את השלווה הנפשית, אבל גם להתמודד עם המחלה במקרה והיא עושה את צעדיה הראשונים בגוף שלך.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »