איך להתמודד עם בחילות בזמן הריון?

בחילות בהריון

מכירה את זה שכל פעם שאת רואה אישה בהריון, מתנגנת לך מנגינה נעימה בראש ואת מיד מתרגשת מהמחשבה על התהליך המדהים הזה שהיא נמצאת בו? תמיד חלמת לבטן גדולה משלך, לחיוכים והתרגשות מהסביבה? אף אחד אף פעם לא סיפר לך שכל הקסם הזה מגיע לפעמים גם עם בחילות, הקאות ותחושת כבדות? אל חשש, אנחנו כאן כדי להסביר לך איך להתמודד עם בחילות בזמן ההיריון.

איך מתמודדים עם בחילות בהיריון


ראשית כל, על כל שינוי שמרגיש לך לא סביר או מעט מדאיג, מומלץ שתפני לרופא המלווה אותך במהלך ההיריון על מנת להתייעץ. לאחר מכן, כך תתמודדי עם בחילות בהריון :

  • השתדלי לנוח ולהירגע – חלק משמעותי מכאבים ותחושות לא נעימות בגופנו מושפע מאוד מהמצב הנפשי והרגשי בו אנו נתונות. השתדלי לעשות דברים בקצב שלך, לקחת הפסקות למטרת מנוחה ורגיעה. לעיתים לדבר עם בעל מקצוע זהו פתרון שיכול לעשות לך רק טוב.

  • הרגלי תזונה – בחילות בהיריון יופיעו בדרך כלל בשליש הראשון להיריון, השתדלי לא לאכול ארוחות גדולות, אלא לפצל אותן לארוחות קטנות כל שעתיים בערך. זה יקל על התחושה הלא נעימה. בנוסף, השתדלי לאכול גם מזון יבש כמו קרקרים, זהו גורם מרגיע נוסף.

  • ידע זה כוח וכן, גם ראש שקט – ככל שתקראי מידע ברשת ובאתרים כמו https://www.morning-sickness.co.il/ ותדעי יותר מהיכן מגיעות התחושות הללו, מה הגורמים המרכזיים, איך ניתן לטפל וכו'. כך בעצם מפלס החרדה מול זה ירד וכן גם התחושות הלא נעימות.

  • את לא לבד – הידיעה שעוד הרבה מאוד נשים הרות חשות את הבחילות וההקאות ושאת לא היחידה, באופן טבעי מייצר איזו רגיעה בכל הנושא ונותן לגיטימציה למצב.

בכל מקרה חשוב שתזכרי – העיקר שתרגישי טוב 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »