בחירת ספר מיינדפולנס לחיים בריאים יותר

ספר מיינדפולנס

אלו מכם שמחפשים אחר ספר מיינדפולנס יעשו בשכל אם יבחרו בספר על פי מספר פרמטרים שונים שיהיו פשוטים ויסייעו להבטיח כי מדובר בספר הנכון ביותר עבורם. על מנת לסייע לכם בעניין הזה, במאמר הבא נציג את הפרטים החשובים ביותר שתרצו לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים אחר הספר הבא שלכם לתרגול של קשיבות.

האם כותב הספר הוא אוטוריטה בתרגול מיינדפולנס?

השאלה הראשונה שתצטרכו לשאול את עצמכם כאשר אתם בוחנים ספר מיינדפולנס ספר כזה או אחר יהיה לוודא כי אתם בוחרים אך ורק בספר שנכתב על ידי אוטוריטה שניתן לסמוך עליה ועל היכולות שלה בתחום. אלו מכם שיבחרו באפשרות הזו יוכל לראות בבירור כי כך סביר יהיה להניח כי התוכן בספר יהיה הרבה יותר מעמיק ובעל תועלת רבה יותר עבורכם.

ספר הדרכה מפורט שמתאים לרמה שלכם

עניין נוסף שיהיה בעל חשיבות רבה במהלך החיפושים שלכם אחר ספר מיינדפולנס יהיה לוודא כי אתם מודעים לרמה הנוכחית שלכם בכל הנוגע לתרגול מיינדפולנס לשינה למשל, ולאחר מכן תצטרכו לבחור בספר שמתאים בדיוק לרמה שלכם. כך תוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת ולשפר את היכולת שלכם להפיק תועלת מהשיטה ובצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. היו בטוחים בעניין הזה.

חפשו חוות דעת על ספרים ברשת

לבסוף תרצו לשים לב כי אתם בוחנים ברשת שפע של חוות דעת וזאת על מנת שיתאפשר לכם לבחור בסופו של דבר בספר שיהיה בעל התאמה מושלמת עבור מבחינת החומר עליו הוא עובר ואיכותו הכללית. אז קחו את הזמן כדי לבחון ביקורות שונות ולוודא כי אתם בוחרים בסופו של דבר בספר שיהיה בעל התועלת הרבה ביותר עבורכם וזאת ללא פשרות בעניין הזה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »