בחירת ספר מיינדפולנס לחיים בריאים יותר

ספר מיינדפולנס

אלו מכם שמחפשים אחר ספר מיינדפולנס יעשו בשכל אם יבחרו בספר על פי מספר פרמטרים שונים שיהיו פשוטים ויסייעו להבטיח כי מדובר בספר הנכון ביותר עבורם. על מנת לסייע לכם בעניין הזה, במאמר הבא נציג את הפרטים החשובים ביותר שתרצו לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים אחר הספר הבא שלכם לתרגול של קשיבות.

האם כותב הספר הוא אוטוריטה בתרגול מיינדפולנס?

השאלה הראשונה שתצטרכו לשאול את עצמכם כאשר אתם בוחנים ספר מיינדפולנס ספר כזה או אחר יהיה לוודא כי אתם בוחרים אך ורק בספר שנכתב על ידי אוטוריטה שניתן לסמוך עליה ועל היכולות שלה בתחום. אלו מכם שיבחרו באפשרות הזו יוכל לראות בבירור כי כך סביר יהיה להניח כי התוכן בספר יהיה הרבה יותר מעמיק ובעל תועלת רבה יותר עבורכם.

ספר הדרכה מפורט שמתאים לרמה שלכם

עניין נוסף שיהיה בעל חשיבות רבה במהלך החיפושים שלכם אחר ספר מיינדפולנס יהיה לוודא כי אתם מודעים לרמה הנוכחית שלכם בכל הנוגע לתרגול מיינדפולנס לשינה למשל, ולאחר מכן תצטרכו לבחור בספר שמתאים בדיוק לרמה שלכם. כך תוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת ולשפר את היכולת שלכם להפיק תועלת מהשיטה ובצורה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. היו בטוחים בעניין הזה.

חפשו חוות דעת על ספרים ברשת

לבסוף תרצו לשים לב כי אתם בוחנים ברשת שפע של חוות דעת וזאת על מנת שיתאפשר לכם לבחור בסופו של דבר בספר שיהיה בעל התאמה מושלמת עבור מבחינת החומר עליו הוא עובר ואיכותו הכללית. אז קחו את הזמן כדי לבחון ביקורות שונות ולוודא כי אתם בוחרים בסופו של דבר בספר שיהיה בעל התועלת הרבה ביותר עבורכם וזאת ללא פשרות בעניין הזה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »