רולטור מתקפל – סוגים של רולטורים

רולטור הוא מוצר מעולה ומשפר איכות חיים עבור מבוגרים שאינם יכולים לצעוד בכוחות עצמם, אך בעזרת אביזר חיצוני שימושי ונוח הם יוכלו להתנייד בקלות יחסית תוך שמירה על יציבות ועל תחושה של בטחון. בקטגוריה של הרולטרים ניתן למצוא מגוון מוצרים, מה שמאפשר להתאים לכל מבוגר בהתאם למצבו את הרולטור הנכון והנוח לו.

סוגי רולטורים

  • רולטור בעל שלושה גלגלים – רולטור קליל יחסית שגם הגודל שלו מינימלי. הוא נחשב למוצר נוח שמתאים במיוחד להליכה במרכזי קניות ובאזורים הומים. הגודל המינימלי של המוצר מאפשר התניידות גם באזורים צרים.
  • רולטור בעל ארבעה גלגלים – רולטור בעל ארבעה גלגלים הוא מוצר מסיבי וגדול יותר, הוא מספק יציבות טובה יותר לקשיש ומאפשר לו לנוע ממקום למקום באופן יציב במיוחד. יש רולטרים בעלי ארבעה גלגלים שכוללים גם מושב ישיבה. מה שמאפשר לקשיש במהלך הרך להתיישב למנוחה קצרה לפי הצורך.
  • רולטור עם מעצור יד – הרולטורים מובלים באמצעות גלגלים. כדי לשפר את השליטה יש בנמצא רולטורים שלהם מעצור יד. מעצור שמאפשר למנוע התקדמות ולספק יציבות מקסימלית בעת הצורך.
  • רולטור עם מקום לסל קניות – איפה מניחים את סל הקניות? אם הקשיש יוצא לקניות בכוחות עצמו בעזרת הרולטור, חשוב כי הרולטור יכיל גם מקום ייעודי להנחת הסל עם המוצרים שהוא רכש. כי האחיזה הרציפה ברולטור מונעת ממנו לאחוז סלים בידיו.
  • רולטור עם תמיכה לזרוע – כאבים בכף היד או באזורים סמוכים עלולים למנוע מהקשיש צעידה והישענות. תמיכה לזרועות עשויה להועיל במידה רבה ולאפשר לקשיש להמשיך בדרכו תוך שהוא משעין את הזרוע שלו על גבי הרולטור. כך הוא מתקדם ביציבות ושומר על אחיזה נוחה מתאימה ליכולות שלו.

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://www.linepharm.co.il/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »