רולטור מתקפל – סוגים של רולטורים

רולטור הוא מוצר מעולה ומשפר איכות חיים עבור מבוגרים שאינם יכולים לצעוד בכוחות עצמם, אך בעזרת אביזר חיצוני שימושי ונוח הם יוכלו להתנייד בקלות יחסית תוך שמירה על יציבות ועל תחושה של בטחון. בקטגוריה של הרולטרים ניתן למצוא מגוון מוצרים, מה שמאפשר להתאים לכל מבוגר בהתאם למצבו את הרולטור הנכון והנוח לו.

סוגי רולטורים

  • רולטור בעל שלושה גלגלים – רולטור קליל יחסית שגם הגודל שלו מינימלי. הוא נחשב למוצר נוח שמתאים במיוחד להליכה במרכזי קניות ובאזורים הומים. הגודל המינימלי של המוצר מאפשר התניידות גם באזורים צרים.
  • רולטור בעל ארבעה גלגלים – רולטור בעל ארבעה גלגלים הוא מוצר מסיבי וגדול יותר, הוא מספק יציבות טובה יותר לקשיש ומאפשר לו לנוע ממקום למקום באופן יציב במיוחד. יש רולטרים בעלי ארבעה גלגלים שכוללים גם מושב ישיבה. מה שמאפשר לקשיש במהלך הרך להתיישב למנוחה קצרה לפי הצורך.
  • רולטור עם מעצור יד – הרולטורים מובלים באמצעות גלגלים. כדי לשפר את השליטה יש בנמצא רולטורים שלהם מעצור יד. מעצור שמאפשר למנוע התקדמות ולספק יציבות מקסימלית בעת הצורך.
  • רולטור עם מקום לסל קניות – איפה מניחים את סל הקניות? אם הקשיש יוצא לקניות בכוחות עצמו בעזרת הרולטור, חשוב כי הרולטור יכיל גם מקום ייעודי להנחת הסל עם המוצרים שהוא רכש. כי האחיזה הרציפה ברולטור מונעת ממנו לאחוז סלים בידיו.
  • רולטור עם תמיכה לזרוע – כאבים בכף היד או באזורים סמוכים עלולים למנוע מהקשיש צעידה והישענות. תמיכה לזרועות עשויה להועיל במידה רבה ולאפשר לקשיש להמשיך בדרכו תוך שהוא משעין את הזרוע שלו על גבי הרולטור. כך הוא מתקדם ביציבות ושומר על אחיזה נוחה מתאימה ליכולות שלו.

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – https://www.linepharm.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »