משנים קידומת: שגרת טיפוח מומלצת לגילאי 30+

קולגן שמיועדים לטיפוח העור

עם בואו של גיל 30, נשים רבות מדווחות על שינויים בעור הפנים כמו גם שינויים פיזיים שבאים לידי ביטוי בנראות, מה שלעיתים מתפרש כמשבר גיל 30. תחילה נציין שלא כל הנשים חוות שינוי במראה העור והגוף שלהן, וכי מדובר בשינוי אינדיבידואלי – כך שכל אחת חווה אותה בשלב אחר בחייה.

אם עברתן את גיל 30, ואתן מרגישות צורך להעניק לעצמכן בוסט של טיפוח איכותי, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכן. ריכזנו בעבורכן מידע חשוב בנושא.

ייצור הקולגן מאט, וגם חילוף החומרים בגוף

החל מגיל 25 ייצור הקולגן בגוף יורד בהדרגה, וכך גם האלסטין – שהרי אלה מחזקים את העור ומסייעים לגמישותו. מה אפשר לעשות? ובכן, ניתן למצוא מוצרי קולגן שמיועדים לטיפוח העור, שהרי מדובר במוצר טיפוח משלים שעשוי להיות אידיאלי. כמו כן, לא מעט נשים חוות האטה בתהליך חילוף החומרים שלהן, ועל כן, נמליץ להקפיד על תזונה מאוזנת ובריאה, תוך הקפדה על ארוחות מסודרות בשעות קבועות וצריכת מזונות מזינים ועשירים בוויטמינים.

מה עוד? קרם עיניים איכותי יכול לעזור למנוע את היווצרותם של הקמטים הקטנים באזור העיניים, אך קחו בחשבון שזה לא מדע מדויק, ואף אחד לא יכול להבטיח שאכן הקמטים יאחרו להגיע או ייעלמו. נוסף לכך, יש להקפיד לנקות את עור הפנים מידי בוקר וערב, כשרצוי להיעזר בתכשירים הייעודיים לכך.

כתמי פיגמנטציה חדשים

אם הגעתן לגיל 30 ואתן מבחינות בסימני פיגמנטציה בעור, חשוב שתדעו שזו תופעה שכיחה בקרב נשים רבות, ובייחוד בקרב נשים שעברו הריונות. כיום, יש טיפולים ייעודיים לטיפול בפיגמנטציה (בין אם טיפולים רפואיים ובין אם טיפולים קוסמטיים), וכדי להימנע מהכתמים הללו, מוטב להגביל את החשיפה לשמש, ולמרוח קרם הגנה בכל יציאה מהבית. טוב לדעת שניתן לרכוש קרם פנים ייעודי המכיל בתוכו SPF – מה שעשוי להגן על העור מפני השמש.

לא מעט נשים חוות שינויים פיזיים לאחר גיל 30, ואכן נדמה שמגיל זה רצוי לשנות את שגרת הטיפוח ולהתאימה לשינויים שהגוף עובר. החל משימוש במוצרי טיפוח מתאימים, דרך ניקוי העור ועד להקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת.

בהצלחה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »