מתי תדעו שאתם מוכנים להגיע לטיפול זוגי

טיפול זוגי

אף אחד לא מתחתן או מתחייב למערכת זוגית מתוך מחשבה שיום אחד יצטרך לפרק אותה או לעבור טיפול זוגי כדי להציל אותה, אך למרות זאת זוגות רבים חווים קשיים במהלך חייהם הזוגיים וככל שיקדימו לזהות את מצבם ולטפל בבעיה בעזרת טיפול זוגי או ייעוץ אישי, יש סיכוי גדול יותר כי יוכלו לטפל ולתקן את הזוגיות ולשמור עליה לאורך שנים רבות. 

מרגישים שיש בעייתיות

המקרים הקלים לזיהוי של בעיה במערכת הזוגית הם כאשר נתקלים בבגידה מצד אחד מבני הזוג, משיכות כספים מהחשבון המשותף, שבירת האמון או שקרים חוזרים ונשנים. אף על פי שזוגות רבים נמנעים מטיפול גם במצבים אלה ומעדיפים לטפל בבעיה בעצמם, חשוב להבין כי טיפול זוגי מקצועי יעזור לסלק משקעים וימנע מהכאב לצוץ בעתיד. 

חילוקי דעות בבית 

פעמים רבות המצב הרעוע בין בני הזוג לא בא לידי ביטוי בריבים ובצעקות קולניים אלא להיפך. בשתיקה רועמת וממושכת. לפעמים רק אחד מבני הזוג שותק ולפעמים שניהם. כל אחד אוגר כעסים, אכזבות, מירמור ובמקום לדבר ולפתור את הבעיה, הם מתכנסים בעצמם, מתעלמים מקיומו של בן הזוג ומנהלים אורח חיים זה לצד זה במקום חיים משותפים.

מתי תדעו שאתם מוכנים להגיע לטיפול זוגי

אם אתם מרגישים בודדים ומרגישים לבד, אם אתם מעדיפים להישאר בעבודה או מתחמקים לחזור הביתה, אם אתם מרגישים שהשמחה כבר לא חלק משמעותי מהחיים שלכם, כדאי לשקול טיפול זוגי מקצועי. ייתכן שתוצאות הטיפול לא יהיו כפי שאתם מתכננים ורוצים אבל נראה שזה עדיף על המצב העכשווי.

מתי תדעו שאתם מוכנים להגיע לטיפול זוגי? כשתבינו שמעבר לכך שאתם ובני זוגכם נפגעים, יש לזה השלכות גם על הסביבה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »