מה זה אמונה

1685788-min

אנשים מאמינים. כך מכנים בעולם את היהודים שומרי התורה והמצוות. מה זה בעצם אמונה?

אמונה זה מלשון אמון. אמונה בבורא עולם היא למעשה אמון בבורא עולם כי הוא מנהל את העולם בצורה הכי נכונה והכי מדויקת ואנחנו מביעים את האמון שלנו בכל מה שהוא עושה. אנחנו בטווחים כי כל מה שהוא עושה בעולמו, הזה הדבר הכי טוב והכי נכון עבורנו.

אמונה צריך ללמוד

חשוב לדעת כי אמונה זה לא דבר ש – או שיש לך אות זה או שאין לך את זה. אדם שאין לו אמונה והוא לא ממש מוכן לקבל את העובדה כי יש מנהיג לבירה לא חייב להשלים עם העובדה שהוא לא מאמין כרגע. הוא פשוט צריך ללמוד מהי אמונה, לחקור מעט את הנושא וכך הוא ידע ויבין מהי הכוונה ומה נדרש ממנו.

העולם צועק אמונה

למעשה לא צריך יותר מהתבוננות בעולם שסביבנו על מנת להבין מהי אמונה.

די אם נתבונן בפרח הצומח בגינה על מנת שנוכל להגיע למסקנה כי יש מנהיג לעולם. ברור כי כל מה שיש בעולם זועק אמונה. כי אין בידי בן אנוש ליצור כלל חיקויים למעשיו לש בורא העולם. ניקח לדוגמא את העיניים שלנו. עם כל הטכנולוגיות המתקדמות, אין לאנושות יכולת להעתיק טכנולוגיות שכאלה ויצירות שעבורנו הם הכי פשוטים כי כך נולדנו.

אם רק נחשוב על זה לא צריך הרבה בשביל לטעת בליבנו את האמונה.

אמונה כדי לחיות טוב יותר

האמונה מעניקה לנו את היכולת לחיות חיים רגועים ומאושרים יותר. הודות לאמונה אנחנו יכולים להיות רגועים ובטוחים כי אנחנו נמצאים בידיים הכי רחומות והכי אוהבות ואין דבר שיקרה לנו מבלי שבורא עולם יקבע.

הכנסו עכשיו לאתר: https://www.akshiva.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »