מה זה דף למניעת הריון?

אמצעי מניעת הריון

כיום כל אישה יכולה להחליט באופן חופשי האם ומתי היא תיכנס להריון, זאת במקביל לקיום יחסים באופן פעיל ללא חשש מכניסה להריון לא רצוי. הסיבה לכך היא המצאת אמצעי המניעה שפותחו במרוצת השנים, כך שבאמצעות שימוש בהם ניתן למנוע כניסה להריון מבלי לבצע חישובים חוזרים ונשנים, לאמץ שיטות מיושנות שלרוב אינן יעילות וכמובן מבלי לפגוע בחיי המין.

אם את מחפשת את אמצעי המניעה המתאים לך ביותר, כדאי שתכירי את הדף למניעת הריון VCF שישנה לך ולבן זוגך את החיים. לפני שנרחיב על יתרונות אמצעי מניעה זה, נסקור בקצרה את אמצעי המניעה הפופולריים שיש היום.

אילו אמצעי מניעה קיימים?

  • גלולות למניעת הריון – אלו גלולות הורמונליות הנלקחות דרך הפה, ומשפיעות באופן יעיל על רמות ההורמונים וכך על מונעות את הכניסה להריון.
  • התקן תוך רחמי – התקן פיזי המיועד להתקנה בחלל הרחם, ומשחרר בקביעות הורמון המדכא את פעילות הזרע ברחם.
  • קונדום – אמצעי מניעה עשוי לטקס גמיש המיועד לשימוש על ידי הגבר, על אף שבעבר היה קונדום נשי שנועד לשימושן של הנשים.
  • דיאפרגמה – אמצעי מניעה בצורת כיפה גמישה העשויה גומי או סיליקון, המוחדרת אל נרתיק האישה לפני קיום יחסים ומונעת מעבר של זרע לרחם.
  • דף למניעת הריון – דף דקיק וגמיש המכיל קוטל זרע ומוחדר אל הנרתיק לפני קיום יחסים.

מהו דף למניעת הריון והאם הוא יעיל?

כאמור, בין מגוון אמצעי המניעה הקיימים אין ספק כי דף למניעת הריון הוא אמצעי המניעה המומלץ ביותר עבורך. מדובר על אמצעי מניעה נוח ופשוט לשימוש, ויעיל במיוחד לצורך מניעת הריון הודות לחומר קוטל הזרע שהוא מכיל. כיוון שהדף מתמוסס מעצמו ונשטף מהגוף, אין צורך להתעסק עם הוצאתו בכל פעם לאחר קיום היחסים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »