מה זה דף למניעת הריון?

אמצעי מניעת הריון

כיום כל אישה יכולה להחליט באופן חופשי האם ומתי היא תיכנס להריון, זאת במקביל לקיום יחסים באופן פעיל ללא חשש מכניסה להריון לא רצוי. הסיבה לכך היא המצאת אמצעי המניעה שפותחו במרוצת השנים, כך שבאמצעות שימוש בהם ניתן למנוע כניסה להריון מבלי לבצע חישובים חוזרים ונשנים, לאמץ שיטות מיושנות שלרוב אינן יעילות וכמובן מבלי לפגוע בחיי המין.

אם את מחפשת את אמצעי המניעה המתאים לך ביותר, כדאי שתכירי את הדף למניעת הריון VCF שישנה לך ולבן זוגך את החיים. לפני שנרחיב על יתרונות אמצעי מניעה זה, נסקור בקצרה את אמצעי המניעה הפופולריים שיש היום.

אילו אמצעי מניעה קיימים?

  • גלולות למניעת הריון – אלו גלולות הורמונליות הנלקחות דרך הפה, ומשפיעות באופן יעיל על רמות ההורמונים וכך על מונעות את הכניסה להריון.
  • התקן תוך רחמי – התקן פיזי המיועד להתקנה בחלל הרחם, ומשחרר בקביעות הורמון המדכא את פעילות הזרע ברחם.
  • קונדום – אמצעי מניעה עשוי לטקס גמיש המיועד לשימוש על ידי הגבר, על אף שבעבר היה קונדום נשי שנועד לשימושן של הנשים.
  • דיאפרגמה – אמצעי מניעה בצורת כיפה גמישה העשויה גומי או סיליקון, המוחדרת אל נרתיק האישה לפני קיום יחסים ומונעת מעבר של זרע לרחם.
  • דף למניעת הריון – דף דקיק וגמיש המכיל קוטל זרע ומוחדר אל הנרתיק לפני קיום יחסים.

מהו דף למניעת הריון והאם הוא יעיל?

כאמור, בין מגוון אמצעי המניעה הקיימים אין ספק כי דף למניעת הריון הוא אמצעי המניעה המומלץ ביותר עבורך. מדובר על אמצעי מניעה נוח ופשוט לשימוש, ויעיל במיוחד לצורך מניעת הריון הודות לחומר קוטל הזרע שהוא מכיל. כיוון שהדף מתמוסס מעצמו ונשטף מהגוף, אין צורך להתעסק עם הוצאתו בכל פעם לאחר קיום היחסים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »