מה זה השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים

אנו חיים בעידן שבו הטכנולוגיה הרפואית מתקדמת מאוד. במציאות זו, ניתן למצוא מרפאת שיניים בחיפה והקריות המציעה מגוון רחב של טיפולים שמטרתם היא לשקם את מערכת השיניים של כל אדם הזקוק לכך. ישנם אנשים אשר סובלים ממחסור בעצם החניכיים כתוצאה ממחלות שונות, בעוד שעד לפני כמה שנים אותם אנשים נאלצו להסתפק בפתרון פחות טוב לצורך שיקום השיניים אשר כלל בו שיניים תותבות נשלפות. הרי שכיום גם אנשים מעין אלה יכולים להנות מהשתלת שיניים אשר תספק להם פתרון קבוע.

מהי השתלה בזאלית

השתלה בזאלית היא השתלה המוצעת כיום לאנשים מחוסרי עצב בחניכיים. מדובר על טיפול ניתוחי המבוצע תחת טשטוש, כאשר במהלכו מעוגנים שתלים מיוחדים בעצמות הבזאליות שהן בעצם עצמות הלס. תהליך ההשתלה כולו מבוצע תוך יום אחד, כאשר המטופל יוצא באותו היום עם מערכת שיניים זמניות אשר מוחלפות כעבור שבוע במערכת שיניים קבועה. מדובר ללא ספק על הפתרון האידאלי גם עבור מחוסרי עצם החניכיים, שעד כה היו מסתפקים בשיניים תותבות ותו לא, כיום בישראל השתלה בזאלית מוצעת בקרב מחוסרי עצם ברמה קריטית, אשר מהווים 20 אחוזים מהאוכלוסייה כולה. השתלה מעין זו חייבת להתבצע על ידי רופא מיומן ומקצועי, אשר עבר הכשרה מיוחדת בתחום זה.

היתרונות בהשתלה הבזאלית

היתרונות בהשתלת שיניים בזאלית הם: ראשית כל מדובר על פרוצדורה אשר פוסחת על תהליכים רבים ארוכים ומורכבים כגון: תהליך הרמת הסינוס, תהליך השתלת עצם ועוד. מדובר על תהליך שאיננו כרוך בפלישה כירורגית לגוף המטופל. במהלך השתלה זו נעשה שימו בשתלי דיסק, אשר אינם מוברגים לעצם הלסת כפי ששתלים רגילים מחוברים.  אין ספק שמדובר בשיטה מיוחדת ובעלת יתרונות רבים, אשר כיום לא מעט אנשים בוחרים בה על מנת לקבל שיניים קבועות באופן קל, מהיר ונוח. כמובן שהשתלה זו איננה מוצעת לכל אדם וחשוב להתייעץ עם רופא שיניים מקצועי ומומחה בתחום זה. כמו כן, חשוב מאוד לבחור רופא שיניים בחיפה מיומן ומקצועי לצורך ביצוע ההליך על מנת שהוא יסב את התוצאות הטובות ביותר בתחום זה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »