מה ניתן לעשות אם לא מצליחים לטפל בעובש?

מה ניתן לעשות אם לא מצליחים לטפל בעובש?

כולנו מכירים את אחד המטרדים המסוכנים והפחות נעימים, שעלולים להופיע בכל בית. עובש יכול כמובן להתפתח בכל מקום, אבל ניתן בעיקר למצוא אותו בחדרי אמבטיה, עובש בתקרות ועל הקירות החיצוניים של הבית. בדרך כלל, עובש מתפתח במקומות בהם קיימת רטיבות, לכן במקרה של נזילה הסיכוי להתפתחות עובש גדלה בצורה משמעותית. כמו כן, ניתן למצוא עובש כמעט בכל מקום בבית שבו קיימים אחוזי לחות גבוהים יותר. לכן מומלץ מאוד לאוורר היטב את החדרים השונים, היות וללא אוורור מתאים העובש יתפתח בצורה מהירה במיוחד. ניתן למצוא היום בשוק לא מעט חומרים ייעודיים לצורך טיפול עצמאי במפגעי עובש. ניתן למשל למצוא ספריי מיוחד, אשר אמור להשמיד את העובש אחת ולתמיד. אך מה ניתן לעשות במידה והעובש חוזר כל פעם מחדש?

לא מצליחים לטפל לבד בעובש? יש פתרון!

כאמור, אנשים רבים סובלים מבעיית העובש, במיוחד כאשר מדובר על חדר האמבטיה או כל חדר אחר שלא תמיד מתאוורר כמו שצריך. במקרים אלו, חשוב לא להזניח את התופעה, היות ומעבר למפגע האסתטי, התפתחות של עובש עלולה להזיק לבריאות. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שסובל מבעיות נשימה שונות, תינוקות ואנשים מבוגרים בעלי מערכת חיסון חלשה. ישנם אנשים שהנטייה הטבעית שלהם היא לקלף את חלקי הקיר שעליהם התפתח העובש, אך מדובר בטעות. ברגע שמקלפים את הקיר, העובש מתפזר בכל הבית ועלול להדביק אזורים שעד כה היו נקיים ממנו. כמו כן, יש להבין כי העובש כבר התפתח בחלק הפנימי של הקיר, לכן הקילוף של השכבה החיצונית לא תעזור בשום צורה. הדבר נכון גם עבור צביעה מחדש של הקיר או מריחת שכבת גבס. יש לטפל בעובש בצורה יסודית ועמוקה יותר, דבר שלא פעם מצריך את התערבותה של חברה מקצועית שמתמחה בתחום עובש בקירות. חברה שמתמחה בתחום תדע לזהות מיד את מקור הבעיה ולטפל בו בצורה הטובה והיעילה ביותר.

לסיכום, כל אחד עלול למצוא את עצמו מתמודד עם מפגע של עובש. במקרים כאלו חשוב להשתמש בחומרים ייעודיים או להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »