מה הסיבות שילדים גדולים מרטיבים?

מה הסיבות שילדים גדולים מרטיבים?

הרטבת לילה היא לא תופעה שרק ילדים קטנים ופעוטות בעלים עליה. גם בני נוער וילדים גדולים עלולים להרטיב. חלקם עשויים להגיע למצב כזה לעיתים רחוקות, ויש כאלו שההרטבה היא לחם חוקם. הם הולכים לישון יבשים, קמים בבוקר מתוסכלים ורטובים. זה לא נעים, אבל לא תמיד אנחנו יכולים לבחור ולשנות את מציאות החיים שלנו. אבל דווקא בעניין זה של הרטבות לילה חובה לזכור כי הבעיה ניתנת לטיפול. אפשר גם אפשר לחוות שינוי לטובה, ולהיגמל אחת ולתמיד מבעיית הרטבת הלילה. כיצד?

התשובה המומלצת של ד"ר קובי שגיא

ד"ר קובי שגיא נותן תשובה מצוינת. וכל כך הרבה פציינטים בחרו לפנות אליו כדי לקבל את המענה המתאים לבעיה אתה הם מתמודדים. המענה של ד"ר שגיא נועדה להציע פתרון מוצלח ולהוביל את המטופלים בדרך הקצרה והמהירה ביותר לפתרון מן השורש. הטיפול מורכב משני מרכיבים עיקריים אשר המטרה שלהן היא לחזק בילד את היכולת לשלוט בסוגרים ומצד שני לתת לו עזרה להשיג עוד ועוד הצלחות.

 ד"ר טל שגיא ושילוב הכלים להשגת התוצאות

בקליניקה של ד"ר טל שגיא מציעים למטופלים מענה מקצועי ומושלם אשר עושה הכול כדי להוביל את המטופלים להצלחה מקסימלית ככל האפשר. וזאת בהתאם ליכולות של המטופל ולמצב בו הוא מצוי כרגע. ד"ר שגיא נותן אמון בסיסי מחלט בכל ילד ובכל נער שמגיע אליו לטיפול. ומנקודת אמון זו הוא מצליח להעצים בילד את האמון ביכולת של עצמו. כך הוא מחזק את הילד ונותן לו משוב חיובי על כל הצלחה. כל לילה יבש מסומן בסימן בולט של הצלחה. וכמובן שכל הצלחה נוספת שהילד צובר לעצמו מחזק בו את היכולת ואת הכוחות.

פגישות אישיות אצלכם בבית

אחד היתרונות בטיפול של ד"ר קובי שגיא הוא בעובדה שהטיפול מתבצע אצלכם בבית. אין צורך לצאת מהבית ואין סיבה להיטלטל ולהרחיק נדוד עד לקליניקה. באמצעות המערכת המקוונת של ד"ר שגיא יכול כל מטופל לעבור טיפול יעיל וממוקד מטרה. טיפול שמוביל אותו למקום של הצלחה, אמון ולילות יבשים בצורה מושלמת.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »