מהם הגורמים לוסטיבוליטיס?

מהם הגורמים לוסטבוליטיס

אחת הבעיות הנשיות המעיקות הינה וסטיבוליטיס. מדובר על בעיה מטרידה שקיימת באזור הנרתיק, והיא גורמת לכאבים בפות, במיוחד בעת חדירה. דבר שכמובן מפריע מאוד לאישה ולבן זוגה בחיים האישיים שלהם. אבל חשוב לדעת שיש כיום לרפואה מענה לוסטיבולטיס, ואם בעבר הבעיה לא קיבלה את היחס הראוי לה, הרי כיום יש לה בהחלט טיפול מתאים. לכן כל אישה שחשה שבעת קיום יחסים יש סובלת מכאבים צריכה לדעת שיכול להיות שיש לה בעיה של ממש שניתן לטפל בה. אין צורך להשלים עם הכאב ולנסות לחיות איתו.

מה הגורם לתופעה?

חשוב להבין כי מדובר לרוב על תופעה קיימת שהאישה קיבלה בעסקת חבילה עם החיים שלה. כלומר, היא נולדה או פיתחה את הבעיה הזו במהלך השנים. המסקנה של הנתון הזה היא שהתופעה לא נובעת מבעיה או מאורח חיים מסוים, אלא מתפתחת מעצמה במהלך השנים בקרב נשים מסוימות. אך חשוב להבין שיש פעולות שונות שניתן לבצע על מנת להפחית את חומרת הבעיה. זה יכול להיות ג'לים מקומיים או קרמים ייעודיים שבכוחם לרכך את הרצועה ולהפחית את הכאבים. כמו כן יש תרגילים מיוחדים שבכוחם לרכך את האזור. 

מה עושים עם הכאב הזה?

בין אם את מכירה את הרגישות הזה מאז שאת מכירה את עצמך, ובין אם התופעה התפתחה במהלך התקופות האחרונות – חשוב לדעת שיש טיפולים ייעודיים אשר יכולים לשפר בצורה ניכרת את ההרגשה שלך. קיים מענה כירורגי שמטפל בצורה ממוקדת ברצועה הרגישה, אבל אפשר במקרים רבים להימלט מניתוח ולפתור את הבעיה בדרכים אחרות. בכל מקרה את צריכה לפגוש מומחה ברפואה לאזור הנשי, על מנת להתאים לך טיפול מתאים ולחסוך ממך את הכאבים ואת חוסר הנוחות שאת מתמודדת איתם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »