מהם הגורמים לוסטיבוליטיס?

מהם הגורמים לוסטבוליטיס

אחת הבעיות הנשיות המעיקות הינה וסטיבוליטיס. מדובר על בעיה מטרידה שקיימת באזור הנרתיק, והיא גורמת לכאבים בפות, במיוחד בעת חדירה. דבר שכמובן מפריע מאוד לאישה ולבן זוגה בחיים האישיים שלהם. אבל חשוב לדעת שיש כיום לרפואה מענה לוסטיבולטיס, ואם בעבר הבעיה לא קיבלה את היחס הראוי לה, הרי כיום יש לה בהחלט טיפול מתאים. לכן כל אישה שחשה שבעת קיום יחסים יש סובלת מכאבים צריכה לדעת שיכול להיות שיש לה בעיה של ממש שניתן לטפל בה. אין צורך להשלים עם הכאב ולנסות לחיות איתו.

מה הגורם לתופעה?

חשוב להבין כי מדובר לרוב על תופעה קיימת שהאישה קיבלה בעסקת חבילה עם החיים שלה. כלומר, היא נולדה או פיתחה את הבעיה הזו במהלך השנים. המסקנה של הנתון הזה היא שהתופעה לא נובעת מבעיה או מאורח חיים מסוים, אלא מתפתחת מעצמה במהלך השנים בקרב נשים מסוימות. אך חשוב להבין שיש פעולות שונות שניתן לבצע על מנת להפחית את חומרת הבעיה. זה יכול להיות ג'לים מקומיים או קרמים ייעודיים שבכוחם לרכך את הרצועה ולהפחית את הכאבים. כמו כן יש תרגילים מיוחדים שבכוחם לרכך את האזור. 

מה עושים עם הכאב הזה?

בין אם את מכירה את הרגישות הזה מאז שאת מכירה את עצמך, ובין אם התופעה התפתחה במהלך התקופות האחרונות – חשוב לדעת שיש טיפולים ייעודיים אשר יכולים לשפר בצורה ניכרת את ההרגשה שלך. קיים מענה כירורגי שמטפל בצורה ממוקדת ברצועה הרגישה, אבל אפשר במקרים רבים להימלט מניתוח ולפתור את הבעיה בדרכים אחרות. בכל מקרה את צריכה לפגוש מומחה ברפואה לאזור הנשי, על מנת להתאים לך טיפול מתאים ולחסוך ממך את הכאבים ואת חוסר הנוחות שאת מתמודדת איתם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »