מאיזה גיל מומלץ להשתמש בקרם עיניים?

ישנם סוגים רבים ושונים של קרמי עיניים הזמינים בשוק כיום. חלקם מיועדים לעיגולים כהים, נפיחות וקמטים. אחרים נועדו להפחית את המראה של שקיות מתחת לעיניים או עיגולים שחורים. קרם עיניים הוא סוג של תכשיר יופי הנמרח על האזור סביב העיניים. ניתן להשתמש בו כמוצר אנטי אייג'ינג, למניעת קמטים, או לטיפול כללי בעור. קרם עיניים הוא מוצר יופי פופולרי בצפון אמריקה ואירופה עם מכירות גלובליות שהגיעו ל-12 מיליארד דולר ב-2016 בלבד. קרם עיניים מכיל מרכיבים המוכחים כמטפלים בעור סביב העיניים. למרכיבים אלו מגוון יתרונות כולל: לחות, הרגעה והפחתת נפיחות או עיגולים כהים. חלקם מכילים גם תכונות אנטי-אייג'ינג כדי לסייע בהפחתת קמטים.

איך להשתמש בקרם בעיניים בצורה נכונה?

קרם עיניים הוא מוצר קוסמטי הנמרח על העפעפיים והעור שמסביב. ניתן להשתמש בו כדי להפחית עיגולים כהים, נפיחות וקמטוטים. זה גם עוזר להרטיב את העור ולהפחית את היובש. קרם עיניים מורחים בדרך כלל באופן מקומי על ידי שפשוף זה על העור בתנועות סיבוביות, עם אצבע או צמר גפן. חלק מקרמי העיניים מגיעים גם עם אפליקטורים שהופכים את המריחה ליעילה יותר. . קרמי עיניים יש למרוח מיד עם קנייתם ולפני פתיחת האריזה. ישנם גורמים רבים שקובעים אם קרם עיניים מועיל לאדם או לא, כולל סוג העור שלו וסוג קרם העיניים. ניתן להשתמש בקרם עיניים כדי להפחית עיגולים שחורים, נפיחות, קמטים ויובש. 

מאיזה גיל מומלץ להשתמש בקרם זה?

הגיל בו מומלץ להשתמש בקרם עיניים יכול להשתנות בהתאם לאדם. עם זאת, עדיף להתחיל להשתמש בקרם עיניים מגיל 18-20.

על מנת להפיק את המרב מקרם העיניים שלך, מומלץ להשתמש בו באופן קבוע למשך כ-8 שבועות. זה לוקח כמה שבועות לעור שלך סביב העיניים שלך להסתגל למרכיבים בקרם העיניים שלך וגם כדי שתראה כל שינוי.

לעוד מוצרים לטיפוח הפנים >>>

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »