דרכים להתמודד עם חרדה

2034104-min

אם אתם סובלים מחרדות, אתם יודעים וודאי כיצד זה מרגיש. זיעה, לחץ, פחד ממוות מידי. אם תלכו לרופאים הם כנראה יתנו לכם כדורים.

העניין הוא כזה. הכדורים הם כמו סם. באיזשהו שלב הם מפסיקים להשפיע וצריך להעלות את המינון. זה לא באמת פותר את הבעיה מהשורש. ואז, מתחילה התמכרות לחומרים של הכדור וזו כבר בעיה בפני עצמה.

אז האם יש דרכים אחרות להתמודד עם חרדות? בוודאי. ישנם דרכים רבות להתמודד עם החרדה, רוצים לדעת? פשוט המשיכו לקרוא.

איך מתמודדים עם חרדה?

ראשית, חשוב להבין שחרדה היא דבר אמיתי. כלומר, זה נכון שזה רק בראש של החרד וכל השאר לא מבינים ממה הוא בדיוק מפחד, אולם בדפוסי ההתנהגות של החולה, זה אכן קיים. החרדה כל הזמן שם.

זו הסיבה שלהגיד לאדם שסובל מחרדה להפסיק לסבול או שאין לו ממה לפחד, זה לא יעזור, כי דפוסי ההתנהגות שלו לוקחים אותו לכיוון החרדות.

דפוסי התנהגות אמרנו? זו בדיוק הדרך גם להיפטר מחרדות. צריך פשוט ללמוד כלים אחרים, להטמיע דפוסי התנהגות שונים בחיים וכך, כאשר החרדה צצה, צץ לו גם הכלי שיש לכם כדי להתמודד אתו.

איך עושים את בפועל? עובדים על התודעה. זה ממש כמו אימון. ככל שתתאמנו יותר, הדפוס יבוא לכם ביתר קלות וכך לאחר תקופה, תגמלו לחלוטין מהחרדה.

אין ספק שהאימון הזה אינו קל שכן הוא נוגע בפחדים שלכם ובדיוק מהמקומות שאתם הכי חוששים, אולם כאשר עושים את זה עם פסיכולוג מומלץ, אתם יודעים שאתם בידיים טובות ולכן, אין סיבה אמיתית לדאגה.

אז לסיכום וסיום, התמודדות עם חרדות בצורה יעילה, זה רק דרך אימון נכון ודרך פעולה שתתן לכם כלים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »