דרכים להתמודד עם חרדה

2034104-min

אם אתם סובלים מחרדות, אתם יודעים וודאי כיצד זה מרגיש. זיעה, לחץ, פחד ממוות מידי. אם תלכו לרופאים הם כנראה יתנו לכם כדורים.

העניין הוא כזה. הכדורים הם כמו סם. באיזשהו שלב הם מפסיקים להשפיע וצריך להעלות את המינון. זה לא באמת פותר את הבעיה מהשורש. ואז, מתחילה התמכרות לחומרים של הכדור וזו כבר בעיה בפני עצמה.

אז האם יש דרכים אחרות להתמודד עם חרדות? בוודאי. ישנם דרכים רבות להתמודד עם החרדה, רוצים לדעת? פשוט המשיכו לקרוא.

איך מתמודדים עם חרדה?

ראשית, חשוב להבין שחרדה היא דבר אמיתי. כלומר, זה נכון שזה רק בראש של החרד וכל השאר לא מבינים ממה הוא בדיוק מפחד, אולם בדפוסי ההתנהגות של החולה, זה אכן קיים. החרדה כל הזמן שם.

זו הסיבה שלהגיד לאדם שסובל מחרדה להפסיק לסבול או שאין לו ממה לפחד, זה לא יעזור, כי דפוסי ההתנהגות שלו לוקחים אותו לכיוון החרדות.

דפוסי התנהגות אמרנו? זו בדיוק הדרך גם להיפטר מחרדות. צריך פשוט ללמוד כלים אחרים, להטמיע דפוסי התנהגות שונים בחיים וכך, כאשר החרדה צצה, צץ לו גם הכלי שיש לכם כדי להתמודד אתו.

איך עושים את בפועל? עובדים על התודעה. זה ממש כמו אימון. ככל שתתאמנו יותר, הדפוס יבוא לכם ביתר קלות וכך לאחר תקופה, תגמלו לחלוטין מהחרדה.

אין ספק שהאימון הזה אינו קל שכן הוא נוגע בפחדים שלכם ובדיוק מהמקומות שאתם הכי חוששים, אולם כאשר עושים את זה עם פסיכולוג מומלץ, אתם יודעים שאתם בידיים טובות ולכן, אין סיבה אמיתית לדאגה.

אז לסיכום וסיום, התמודדות עם חרדות בצורה יעילה, זה רק דרך אימון נכון ודרך פעולה שתתן לכם כלים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »