ווסט לגבר לאחר ניתוח גניקומסטיה + שאיבת שומן בבטן

ווסט לגבר לאחר ניתוח

היערכות נכונה להחלמה אחרי ניתוח מקלה על הכאבים, משמרת את התוצאות ומזרזת את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. ווסט לגבר לאחר ניתוח גניקומסטיה או ניתוח שאיבת שומן מעניק לאזור את התמיכה הדרושה לו להחלמה מהירה. הווסט עשוי בד איכותי, נעים למגע, אלסטי ובו זמנית גם קשיח. האזור זקוק לתמיכה והגנה לאחר הניתוח לצמצום תחושת הכאב וחזרה מהירה לשגרה.

מתי כדאי לעבור ניתוח גניקומסטיה?

לרוב, גניקומסטיה מופיעה אצל גברים צעירים בעקבות עודף של הורמון אסטרוגן בגוף. השלב הראשון לטיפול בבעיה מתחיל באבחון. הרופא המטפל יבקש לבדוק האם צמיחת רקמה השד היא תוצר של בעיה הורמונלית, עודף שומן או גידול שפיר/ממאיר. כאשר התופעה מלווה במשקל עודף באזורים נוספים של הגוף הגורם לבעיה הוא לרוב עודף שומן. ניתוח גניקומסטיה יחד עם הליך של שאיבת שומן בבטן מצליח לתת מענה למפגע האסתטי ולחזק את הדימוי העצמי. אם אתם סובלים מהשמנה כדאי שתדעו שיש פתרון.

הצעד הראשון לקראת ניתח שאיבת שומן או גניקומסטיה מתחיל בפנייה אל מנתח פלסטי מומלץ שמתמחה בתחום. המנתחים הטובים בענף מסוגלים להשיג בעבורכם תוצאות טובות מבלי להשאיר צלקת בולטת. גברים רבים מתביישים לספר שעברו ניתוח פלסטי ומחפשים כל דרך להסתיר את הצלקות. ההליך הרפואי כולל שאיבת שומן והוצאת רקמת שד. הניתוח נחשב לפשוט ומבצעים אותו תחת הרדמה כללית או מקומית.

איך מתכוננים לניתוח?

אם בחרתם נכון במנתח אחראי לא תצטרכו לדאוג לסידורים רפואיים ותוכלו להשקיע את מלוא תשומת הלב בהכנות לתקופת ההחלמה. ווסט לגבר ובגדי לחץ לאחר ניתוח חיוניים לשימור התוצאות של הניתוח והקלה על הכאבים. כדאי להזמין מראש את הווסט במידה הנכונה ולהתרשם מהבד האיכותי. לבישת הווסט מומלצת במשך כל תקופת ההחלמה בהתאם להנחיית הרופא. חבישה נכונה ושימוש בווסט לאחר הניתוח הכרחיים למניעת הצטברות של נוזלים באזור והפחתת הנפיחות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »