מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח

הצורך במראה פנים צעיר ורענן חולש על מרבית האנשים שעברו את גיל 40 אשר רוצים להחזיר את המראה הצעיר והמתוח לפניהם.

העור שלנו אשר נשאר מתוח באמצעות הפרשה של חומצה היאלורונית אל העור, הופך פחות גמיש ויותר מקומט עם השנים. בעוד שהעדר של קולגן וחומצות גורם לעור להראות נפול ומבוגר.

אז מה עושים?

אם בעבר על מנת לבצע מתיחת פנים היה צורך בניתוח מה שהוביל לסיבוכים וסיכונים, כמו גם לזמני החלמה ארוכים וכאבים – הרי שכיום ישנן שיטות מתקדמות באמצעותן אפשר לשמור על עור מתוח ורענן.

כיום נעשה טיפול מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח וזאת באמצעות החדרת חוטים מחומר טבעי הנספגים בעור והופכים אותו למתוח וכזה שיש לו מראה צעיר ורענן.

מה זה מתיחת פנים על ידי חוטים?

מתיחת פנים בשיטה זאת מאפשרת החזרת המראה הצעיר לעור הפנים והיא מתבצעת על ידי רופאים מומחים העוסקים בתחום האסתטיקה. החוטים העשויים מחומר טבעי ושומרים על המימיקה בפנים ועל ההבעה, תוך שהחוטים מאפשרים מתיחת פנים ללא ניתוח בזמן קצר וללא צורך בזמני החלמה ארוכים.

כיום, רופאים מומחים משלבים מתיחת פנים בחוטים עם הזרקת בוטוקס למילוי קמטים – מה שמרים את הפנים בצורה טבעית ומאפשר אפקט מתיחה וכיווץ לקבלת מראה צעיר ומושלם!

כיצד נעשה הטיפול?

טיפול הרמת פנים נעשה כפי שהזכרנו ללא ניתוח, והוא מתבצע המיומנות לאחר פגישת ייעוץ עם רופא המומחה בטיפולים מסוג זה. את הטיפול מבצעים על פי "ווקטורים" בפנים שמראים את כיוון המתיחה שנדרשת כדי  לשפר את מראה הפנים וליהנות מעור במראה רענן ומתוח. 

החוטים הם חוטים ייחודיים המאפשרים לעור לחזור למצבו המתוח תוך הטמעת החוטים בעור וזאת משום שהם עשויים חומרים טבעיים. נוסף לכך, על ידי זיזים מיוחדים אפשר לייצר קולגן חדש בעור שימצק אותו ויעניק לו את המראה המבוקש והוא עור צעיר, חיוני זוהר ורענן.

אז אם גם אתם רוצים להחזיר את הזמן לאחור, בחרו קליניקה טובה לפרוצדורות פלסטיות ותוכלו ליהנות ממראה צעיר ונעים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »