3 פתרונות בולטים של טיפול בnlp

טיפול זוגי

מה זה בכלל NLP 

NLP זוהי שיטה טיפול בדמיון מודרך העוברת דרך התת מודע. שיטה זו באה לסדר לאדם את הבעיות שעומדות מולו או דברים שהוא אינו מרוצה מהם בחייו האישיים והוא מרגיש את הצורך לשנות אותם אך לא תמיד הוא מבין איך. מעבר לזה גם לא תמיד אנו יודעים לשים את האצבע על הדבר שאשמתו אנו לא מרוצים מעצמנו. על כל זאת ועוד באה לעזור שיטה זו.

היתרון הגדול

היתרון הגדול והמשמעותי של טיפול בשיטת nlp על פני טיפולים אחרים הוא שאפשר לטפל בבעיות בתוך זמן קצר דרך הצבת מטרה ברורה וטיפול בדמיון מודרך .

מה קורה במהלך הטיפול?

במהלך הטיפול ניתן ״ לחזור אחורה בזמן״ ולתקשר עם הילד הפנימי שבתכוכך .בשנות ילדותנו הצעירות אנו מגבשים דעות מסויימות, דפוס התנהגות ומסויים ונוקטים החלטות . טיפול הnlp מתרכז בתת המודע שלנו (קראו על טיפול NLP באתר של דורית קיי), בכוח הזה שמניע כל אדם לפעולות ומחשבות. הרבה דברים אנו עושים במודע אך תתפלאו לדעת כמה דברים אנו עושים באופן לא מודע.

אומרים שכשלנפש לא טוב הגוף סובל , אצל כל אחד זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורה אחרת . כהרס עצמי, רגשי נחיתות, פחד וחרדה.

הטיפול נעשה לרוב כדמיון מודרך , ממש שולפים זכרות של סיטואציות שהשאירו עלינו חותם כזה או אחר , מנתחים אותם ומבצעים בהם שינוי, נוקטים החלטה חדשהבמקום זו שלקחנו כשהסיטוציה ששלפנו התחרשה בזמן אמץ , ומקנים שלווה לנפש.

אתם לא תצטרכו לשבת מול מטפל ולבהות בו רושם את כל שנאמר בזמן שאתם שם מולו חופרים לו , חצי כנים חצי אומרים את מה שלדעתכם הוא רוצה לשמוע . 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »