3 פתרונות בולטים של טיפול בnlp

טיפול זוגי

מה זה בכלל NLP 

NLP זוהי שיטה טיפול בדמיון מודרך העוברת דרך התת מודע. שיטה זו באה לסדר לאדם את הבעיות שעומדות מולו או דברים שהוא אינו מרוצה מהם בחייו האישיים והוא מרגיש את הצורך לשנות אותם אך לא תמיד הוא מבין איך. מעבר לזה גם לא תמיד אנו יודעים לשים את האצבע על הדבר שאשמתו אנו לא מרוצים מעצמנו. על כל זאת ועוד באה לעזור שיטה זו.

היתרון הגדול

היתרון הגדול והמשמעותי של טיפול בשיטת nlp על פני טיפולים אחרים הוא שאפשר לטפל בבעיות בתוך זמן קצר דרך הצבת מטרה ברורה וטיפול בדמיון מודרך .

מה קורה במהלך הטיפול?

במהלך הטיפול ניתן ״ לחזור אחורה בזמן״ ולתקשר עם הילד הפנימי שבתכוכך .בשנות ילדותנו הצעירות אנו מגבשים דעות מסויימות, דפוס התנהגות ומסויים ונוקטים החלטות . טיפול הnlp מתרכז בתת המודע שלנו (קראו על טיפול NLP באתר של דורית קיי), בכוח הזה שמניע כל אדם לפעולות ומחשבות. הרבה דברים אנו עושים במודע אך תתפלאו לדעת כמה דברים אנו עושים באופן לא מודע.

אומרים שכשלנפש לא טוב הגוף סובל , אצל כל אחד זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורה אחרת . כהרס עצמי, רגשי נחיתות, פחד וחרדה.

הטיפול נעשה לרוב כדמיון מודרך , ממש שולפים זכרות של סיטואציות שהשאירו עלינו חותם כזה או אחר , מנתחים אותם ומבצעים בהם שינוי, נוקטים החלטה חדשהבמקום זו שלקחנו כשהסיטוציה ששלפנו התחרשה בזמן אמץ , ומקנים שלווה לנפש.

אתם לא תצטרכו לשבת מול מטפל ולבהות בו רושם את כל שנאמר בזמן שאתם שם מולו חופרים לו , חצי כנים חצי אומרים את מה שלדעתכם הוא רוצה לשמוע . 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »