טיפול באין אונות

טיפול באין אונות

מי שסובל מאין אונות ומעוניין לטפל בכך באופן נקודתי יכול להזמין כדורי ויאגרה (בדקו ויאגרה ללא צורך במרשם באתר toppharm.co), סוכריות או ג'ל אפשר ההרכב הכימי של כולם הוא זהה לכדור המקורי שיוצר על ידי חברת פייזר.

זהו מוצר גנרי אשר מיוצר על ידי חברה אחרת אך מקביל אחד לאחד להרכב ולכן אפשר להזמין ולהשתמש בו בדיוק כמו במוצר המקורי.

סוגי התרופות הקיימות 

אפשר להזמין כדורים גנרים, או כדורי ג'ל הקיימים בכמה טעמים ייחודיים וכך גם סוכריות טעימות אשר אותן אפשר לחתוך לכמה חלקים.

כל לקוח בוחר את הסוג הנראה לו כמתאים ביותר עבורו ונוטל אותו כחצי שעה לפני הצורך. ההשפעה של הכדורים הללו פוחתת אם אוכלים או שותים אלכוהול.

קיימים גם כדורים מיוחדים מאד אשר מכילים גם את ההרכב של הויאגרה וגם את החומר סאליס יחד. כדור עוצמתי זה אפשר לחלק לשניים ואף לקחת רק חלק ממנו. אפשר לבחור גם בסופר ויאגרה שבנוסף לנושא של טיפול באין אונות הוא גם מעכב שפיכה.

הנחיות לגבי הכדורים 

מי שיש לו בעיות לבביות או נוטל באופן קבוע כדורים המכילים ניטריטים כדי להרחיב את כלי הדם, חל עליו איסור להשתמש בכדורים הללו.

מטרת הכדורים

מטרת הכדורים היא לשפר את יחסי המין, להגדיל את הביטחון העצמי עקב כך, לשפר את הזקפה ולהאריך את זמנה. לאור חשיבותו של נושא זה, גברים רבים מזמינים את הכדורים הללו באחת האופציות הקיימות ומשתמשים בהם מעת לעת. 

משלוחים בדואר רשום 

המשלוחים מגיעים בדואר רשום ואין עליהם כל סימן היכר של היצרנים או של בית המרקחת. מדובר במעטפה כהה ואטומה ולא רשום עליה שם השולח אלא רק שם הנמען, כך שאף אדם לא יכול לדעת את תכולתה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כללי
גל

אסכרית – הדרך לטפך בסוכרת

סוכרת היא מחלה מוכרת ונפוצה בעיקר בקרב גברים ונשים שחיים בעולם המערבי. סוכרת מסוג 1 תלויה במצבו של האינסולין בגוף או מתרחשת עקב הפרעה בפעילותו.

קרא עוד »
בדיקות מי שפיר
בריאות
גל

בדיקות מי שפיר

בדיקות מי שפיר נחשבות לבדיקות נפוצות יחסית, היות ולא מעט נשים בוחרות לעבור אותן מפאת גילן או מתוך רצון לוודא כי העובר שהן נושאות ברחמן

קרא עוד »

אני גל, ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

בבלוג שלי תמצאו מגוון מאמרים בכל התחומים:

צרכנות, אסתטיקה ויופי, רפואה, סיעודי, רפואה אלטרנטיבית, טכנולוגיה וכו'

© 2019 All Rights Reserved