טיפול באין אונות

טיפול באין אונות

מי שסובל מאין אונות ומעוניין לטפל בכך באופן נקודתי יכול להזמין כדורי ויאגרה (בדקו ויאגרה ללא צורך במרשם באתר toppharm.co), סוכריות או ג'ל אפשר ההרכב הכימי של כולם הוא זהה לכדור המקורי שיוצר על ידי חברת פייזר.

זהו מוצר גנרי אשר מיוצר על ידי חברה אחרת אך מקביל אחד לאחד להרכב ולכן אפשר להזמין ולהשתמש בו בדיוק כמו במוצר המקורי.

סוגי התרופות הקיימות 

אפשר להזמין כדורים גנרים, או כדורי ג'ל הקיימים בכמה טעמים ייחודיים וכך גם סוכריות טעימות אשר אותן אפשר לחתוך לכמה חלקים.

כל לקוח בוחר את הסוג הנראה לו כמתאים ביותר עבורו ונוטל אותו כחצי שעה לפני הצורך. ההשפעה של הכדורים הללו פוחתת אם אוכלים או שותים אלכוהול.

קיימים גם כדורים מיוחדים מאד אשר מכילים גם את ההרכב של הויאגרה וגם את החומר סאליס יחד. כדור עוצמתי זה אפשר לחלק לשניים ואף לקחת רק חלק ממנו. אפשר לבחור גם בסופר ויאגרה שבנוסף לנושא של טיפול באין אונות הוא גם מעכב שפיכה.

הנחיות לגבי הכדורים 

מי שיש לו בעיות לבביות או נוטל באופן קבוע כדורים המכילים ניטריטים כדי להרחיב את כלי הדם, חל עליו איסור להשתמש בכדורים הללו.

מטרת הכדורים

מטרת הכדורים היא לשפר את יחסי המין, להגדיל את הביטחון העצמי עקב כך, לשפר את הזקפה ולהאריך את זמנה. לאור חשיבותו של נושא זה, גברים רבים מזמינים את הכדורים הללו באחת האופציות הקיימות ומשתמשים בהם מעת לעת. 

משלוחים בדואר רשום 

המשלוחים מגיעים בדואר רשום ואין עליהם כל סימן היכר של היצרנים או של בית המרקחת. מדובר במעטפה כהה ואטומה ולא רשום עליה שם השולח אלא רק שם הנמען, כך שאף אדם לא יכול לדעת את תכולתה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »