איך לטפל בבעיות נשימה ללא מאמץ?

כרית מלח

סובלים מבעיות נשימה? ובכן, אנחנו מקווים קודם שאתם הולכים לרופא ובודקים ממה זה נובע שכן הרבה פעמים טיפול קונבנציונלי של הרפואה המודרנית הוא מה שאתם צריכים. יחד עם זאת, יש פעמים רבות בהם קשיי הנשימה לא נובעים מבעיה רפואית מסוימת או שמדובר בבעיה כרונית שאין לה טיפול נקודתי ובמקרים הללו בהחלט שווה לנסות להקל על בעיות הנשימה שלנו בעצמנו. בואו נדבר כעת על כמה פתרונות כאלו, רק  נזכיר רגע לפני כי אין כאן הבטחה להצלחה וכי בכל מקרה חשוב תמיד להיוועץ ברופא.

מלח

מלח יכול בהחלט לסייע ולהקל על דרכי נשימה ועשוי לעזור במצבים של ברונכיט, סינוסינטיס, אסתמה, חרחורים וגודש. יש מי שבוחר בטיפול בחדרי מלח ולמי שמחפש משהו על בסיס קבוע יותר, בהחלט שווה לשקול אופציה של מנורת מלח המפיצה מלח בבית או כרית מלח. כרית מלח מתאימה במיוחד למי שסובל מבעיות נשימה שפוגעות באיכות השינה ועשויה בהחלט לעזור בשינה טובה יותר. לאחר התייעצות עם הרופא ואישור שלו שווה בהחלט לנסות ואין מה להפסיד.

שינוי הרגלים

התזונה שלכם מבוססת על שומן טראנס, סוכרים ושומן רווי בכמות גבוהה? לא מקפידים על כושר גופני? לא ישנים מספיק בלילה? מעשנים? ובכן – כל הדברים הללו משפיעים באופן ישיר על הנשימה שלכם ואם אתם לא משנים את ההרגלים שלכם גם אין לכם ממש מה לצפות שהדברים פשוט השתנו. אם אתם לא מרגישים טוב וסובלים מבעיות נשימה, נסו להבין קודם כל אילו הרגלים אתם צריכים לשנות.

שמנים אתריים ותערובות צמחים

יש הרבה מאד צמחים היודעים בסגולות של הרחבת דרכי הנשימה ושחרור גודש. כך למשל מנטה שתשימו שמים רותחים תעלה אדים שיקלו מאד על הנשימה וזה משהו ששווה לנסות וכך גם שמנים אתריים יכולים להביא לאפקט דומה. גם כאן חשוב מאד להתייעץ עם הרופא שכן יש מקרים ספציפיים מאד בהם זה לא מומלץ, אך ברוב המקרים זה כלל לא מזיק ואין מניעה מלנסות לעשות את זה.

נסו כמה מהשיטות הללו ויש סיכוי שתרגישו הקלה בהקדם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »