הכל על נקודת הג'י של האישה

נשים רבות רוצות לדעת כיצד לחוות אורגזמות טובות יותר בעוד שגברים וגם נשים שיש להן בנות זוג: מעוניינים לברר כיצד אפשר לענג את בנות זוגן ממש כמו שגבר רוצה לדעת כיצד לענג אישה עם ביצי קגל למשל. כיום כולם רוצים לדעת את הכול על נקודת הג'י של האישה בעוד שאיתור האזורים המגרים ביותר בגוף יספק לנשים עונג מושלם!

אז מה צריך לדעת על הנקודה הזאת שכולם מחפשים?

בתחילה חשוב להבין כי מדובר בכמה אזורים בגוף שמסבים עונג בעת חדירה, גירוי ועינוג או רטט שמופעל על האזור, כמו למשל בעת שימוש באביזרי מין כמו ויברטור, דילדו, מכשירי עיסוי וכולי. נקודת הג'י הרשמית של האישה נמצאת באזור הפנימי של הדגדגן והיא נמצאת ממש בסמוך לפתח הרחם בעוד שעינוג של האזור יסב הנאה רבה. התחושה בעת איתור ועיסוי נקודת הג'י דומה מאד לזאת של קורית בעיסוי של הדגדגן.

חשוב לדעת שעיסוי של הדגדגן מקנה עונג נקודתי, וגירוי שפשוף ועיסוי של נקודת הגי' שונה במקצת ורצוי לחפש את הנקודה או למצוא דרך מיוחדת בזמן יחסי מין לענג את האזור. אם תרצי למצוא לבד את נקודת ה G תוכלי לבחור אביזרי מין בנתניה למשל, שמתמקדים באיתור האזור המושלם הזה כמו למשל ויברטור רוקט פוקט או מג'יק וונד שהוא שרביט פלא שחודר אל הנרתיק ומעסה את נקודת הג'י. 

לסיכום, כדי להנות בזמן עינוג עצמי או בזמן יחסי מין – כל מה שצריך הוא טיפה מחקר והתנסות. בדקו כיצד אפשר לתור אחד האזורים הגוף בצורה עדינה ולאחר מכן  תגלו כיצד אתן או בת הזוג שלכם נהנית מאורגזמה נהדרת! 

Comments are Disabled